fot. Riot Games

LEC: Vitality na kolanach! Hans sama i spółka sprawiają niespodziankę

Misfits Gaming przed tym spotkaniem nie miało już żadnych szans na awans do play-offów League of Legends European Championship, natomiast Team Vitality nadal walczy o czołową szóstkę. Mimo to Króliki podeszły do meczu z bojowym nastawieniem i niespodziewanie pokonały swoich rywali.

Team Vitality 0:1 Misfits Gaming
Cabochard Dan Dan
Mowgli Kirei
Jiizuke LIDER
Attila Hans sama
Jactroll H1IVA

Rozgrywka rozpoczęła się lepiej dla Misfits, które przelało pierwszą krew po zanurkowaniu na dolnej alejce. Mimo wszystko różnica w stworach na topie oraz w dżungli pozwoliła wypracować Teamowi Vitality przewagę wynoszącą dwa tysiące sztuk złota. Niesamowicie silna linia składająca się z Caitlyn oraz Morgany zaowocowała w szybkie zniszczenie wszystkich zewnętrznych wież przeciwnika przez Pszczoły. Mimo wszystko Króliki potrafiły wyłapać kilku rywali i zredukować stratę w finansach.

Fenomenalny teamfight przy Nashorze w wykonaniu Stevena „Hansa samy” Liva zagwarantował mu potrójne zabójstwo, dzięki czemu jego formacja mogła pokonać potwora. Misfits dobrze wykorzystało fioletowe wzmocnienie i zrównało z ziemią dolny oraz środkowy inhibitor przeciwnika. Ostateczna potyczka w okolicach niebieskiej bazy zakończyła rozgrywkę na korzyść Królików i znacząco pogorszyła sytuację Vitality w tabeli.

W następnym starciu EXCEL podejmie SK Gaming. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Play-offy LOOT.BET/CS nie dla adwokacika i Izako Boars

Do zakończenia pierwszej fazy LOOT.BET/CS Season 3 pozostawały już tylko trzy spotkania, w tym dwa z udziałem Polaków. Po dotychczas rozegranych runda...