fot. Izako Boars

Izako Boars rozstaje się z jednym z graczy Fortnite’a

Izako Boars to jedna z rodzimych organizacji, którą od dawna obserwować możemy na scenie Fortnite’a. W przypadku popularnych Dzików obyło się jednak bez większych sukcesów, nie dziwi więc fakt, że ekipa zakończyła współpracę z jednym ze swoich graczy.

Padło na Dawida „Hacky’ego” Jagielskiego, który z formacją Piotra „izaka” Skowyrskiego współpracował od listopada ubiegłego roku. W tym czasie udało mu się m.in. wziąć udział w polskim turnieju ESL Katowice Royale 2019 – Featuring Fortnite, podczas którego zajął wraz z Adrianem „Dju” Malczykiem 14. miejsce. Było to na dobrą sprawę największe osiągnięcie 20-latka, którego kilka dni temu mogliśmy także oglądać przy okazji EXtremalnej rozgrzewki – tam udało mu się zakończyć zmagania na 23. lokacie.

Tym samym prowadzona przez Izako Boars dywizja Fortnite’a skurczyła się do trzech nazwisk. Obecnie jej członkami są wspomniany już Dju oraz Patryk „Macius” Gałaj i pozyskany w kwietniu tego roku Marcin „Arokiz” Kanecki.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszają play-offy dywizji profesjonalnej PLE, AVEZ czeka na rywala w finale

Po miesiącu zmagań grupa profesjonalna Polskiej Ligi Esportowej rozpoczyna rywalizację w fazie pucharowej. Już dziś ruszają play-offy 6. sezonu, które...

>