fot. DreamHack/Adela Sznajder

v1c7oR nie jest już graczem Windigo

W grudniu Viktor „v1c7oR” Dyankov świętowałby drugą rocznicę swojego transferu do Windigo Gaming, wiemy już jednak, że do tego nie dojdzie. Wszystko dlatego, że doświadczony Bułgar, który ostatnie tygodnie spędził na ławce rezerwowych, definitywnie rozstał się ze swoim dotychczasowym pracodawcą.

25-latek w przeszłości związany był m.in. z E-Frag.net Esports Club, Teamem Orbit oraz Rogue. Do Windigo trafił natomiast w listopadzie 2017 roku jako gracz testowany. Niemniej bardzo szybko, bo już po miesiącu, zapewnił sobie stały angaż i pomógł zespołowi w osiągnięciu kilku znaczących sukcesów. Mowa tutaj przede wszystkim o mistrzostwie World Electronic Sports Games 2018 oraz Moche XL Esports 2019, a także o awansie do ESL Pro League. Mimo to w lipcu tego roku wylądował na rezerwie, co było następstwem braku awansu na europejskiego Minora oraz ogólnej stagnacji, która nie pozwalała formacji wejść na wyższy poziom.

Nasza organizacja wysoko ceni wkład Viktora w zwycięstwa, które osiągnął wraz z nami od momentu, gdy dołączył do drużyny – przyznał Maksym Bednarskyi, dyrektor generalny organizacji. – Jestem pewny, że będzie on w stanie znaleźć dla siebie nowy zespół i ponownie pokazać się fanom ze świetnej strony – dodał. Warto w tym miejscu przypomnieć, że mimo odejścia v1c7oRa ławka rezerwowych Windigo nie stała się pusta. Nadal znajduje się na niej bowiem Yanko „blocker” Panov, który został odsunięty od składu w tym samym momencie, co jego były już klubowy kolega.

W tej sytuacji skład Windigo Gaming prezentuje się następująco:

  • Georgi „SHiPZ” Grigorov
  • Kamen „bubble” Kostadinov
  • Valentin „poizon” Vasilev
  • Ali „hAdji” Haïnouss – testy
  • Buğra „Calyx” Arkin – testy
  • Aleksandr „Shockwave” Netreba – trener
  • Yanko „blocker” Panov – rezerwa
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR zgarnia ostatnie zaproszenie na V4 Future Sports Festival

Choć w zamyśle organizatorów V4 Future Sports Festival miało być turniejem przeznaczonym dla drużyn z Grupy Wyszehradzkiej, to rzeczywistość zweryfiko...