fot. StarLadder

Major na start! Sprawdzamy, co przygotował STS na mecze otwarcia

O tym, że za kilka godzin startuje StarLadder Major Berlin, nie trzeba chyba przypominać żadnemu fanowi Counter-Strike’a. W samo południe planowo wystartują inauguracyjne mecze imprezy w stolicy Niemiec. I choć na razie w zmaganiach udziału nie będą brać ekipy, które w Katowicach wywalczyły status legendy, to i tak już inauguracyjnego dnia zawodów nie powinno brakować emocji.

Na sam start zobaczymy jednocześnie dwa mecze, w przypadku których nietrudno wskazać zdecydowanego faworyta. Wątpliwości co do tego nie mają także bukmacherzy STS-u, którzy za wygrane Teamu Vitality z Syman Gaming oraz NRG Esports z DreamEaters płacą odpowiednio 110 i 118 złotych za każdą postawioną stówę. Tym, którzy z kolei lubią nieco więcej ryzyka, polecamy spróbować swojego szczęścia w nieco mniej standardowych zakładach. Dwie wygrane pistoletówki przez Vitality wyceniane są przez STS na 2,46, z kolei, gdy postawimy na poniżej 24,5 rundy w równoległym spotkaniu, możemy pomnożyć nasz wkład o 1,88. 

Nieco później na serwerze pojawią się przedstawiciele G2 Esports oraz TYLOO, a także North i INTZ eSports. W obu przypadkach mamy do czynienia z wyraźnym kandydatem do odniesienia triumfu, ale nawet to nie powinno przeszkodzić nam, by złapać kilka naprawdę ciekawych ofert. Jednym z pomysłów może być postawienie na jedną z ekip z handicapem rundowym. I tak, jeśli uznamy, że G2 wygra mecz z przewagą minimum pięciu rund, to za to wydarzenie STS proponuje nam kurs 1,98. Z kolei, gdyby w drugim ze spotkań doszło do dogrywki, to za wytypowanie tego wydarzenia zarobimy 7,97 za każdą złotówkę.

W miarę upływu czasu czekają nas, przynajmniej w teorii, nieco mniej jednostronnie zapowiadające się batalie. Stąd też w ofercie STS-u znajdziemy między innymi kurs 1,50 na triumf mousesports nad forZe, czy 1,63 w przypadku wygranej AVANGAR z Complexity. Gracze, którzy za to nie mają swojego faworyta, a liczą na dobre widowisko, mogą skusić się na obstawienie powyżej 26,5 rundy w pojedynku CR4ZY kontra Grayhound. Za to wydarzenie STS zapłaci nam po kursie 2,22. 

Polskojęzyczna transmisja z zawodów prowadzona będzie na kanale Piotra „izaka” Skorywskiego. Po więcej informacji na temat Major zapraszamy do naszej relacji tekstowej, natomiast pełną ofertę STS-u związaną z niemiecką imprezą można znaleźć, klikając w poniższy baner:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Valve naprawia groźny exploit związany z poczekalnią CS:GO

Aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive w dniu startu Majora? Takie rzeczy nie dzieją się zbyt często, ale z takim czymś mamy do czynienia dziś....