fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Starcie G2 z mousesports ozdobą trzeciej rundy Majora

Ledwo zakończył się inauguracyjny dzień StarLadder Major Berlin, a już powoli możemy przygotowywać się na kolejne emocje związane z meczami Counter-Strike’a na najwyższym światowym poziomie. Od godziny 13 czeka nas swoista sobotnia gorączka – w końcu przed nami czas pierwszych rozstrzygnięć.

Zmagania zainaugurują formacje, które w piątek zaliczyły po jednej wygranej i porażce. W tym gronie niespodziewanie znalazły się Team Vitality czy NRG, które uchodziły za faworytów do pokonania pierwszej fazy Majora z czystym kontem. Obie wspomniane ekipy czekają starcia z rywalami z regionu CIS – odpowiednio DreamEaters oraz Syman Gaming. Nieco później do gry wkroczą kolejni dwaj przedstawiciele tej części świata. Mowa tu o graczach forZe oraz AVANGAR. Tych czekają spotkania przeciwko drużynom z dwóch różnych kontynentów – na ich drodze stanie reprezentująca Amerykę Północną FURIA Esports oraz przedstawiciel Starego Kontynentu w postaci HellRaisers.

Od 15:30 planowo zaczną się szczególnie istotne pojedynki. Równolegle oglądać będziemy mecze o uniknięcie eliminacji z zawodów, jak i o przepustkę do kolejnej fazy. W gronie zainteresowanych awansem są gracze G2 Esports oraz mousesports, którzy staną naprzeciw siebie w swoistym „hicie na sobotę”. Nie mniej ciekawie powinno być w batalii North z CR4ZY, czyli dwóch formacji, które pierwszego dnia również zaliczyły dwie wygrane. O takim dorobku na razie mogą tylko pomarzyć cztery pozostałe składy. Dziś pożegnamy bowiem po jednej ekipie z par Complexity vs TYLOO oraz Grayhound Gaming vs INTZ eSports.

24 sierpnia – drużyny z bilansem 1:1
13:00 Team Vitality vs DreamEaters BO1
13:00 NRG vs Syman Gaming BO1
14:15 FURIA Esports vs forZe BO1
14:15 AVANGAR vs HellRaisers BO1
24 sierpnia – drużyny z bilansem 0:2
15:30 Complexity vs TYLOO BO3
18:45 Grayhound Gaming vs INTZ eSports BO3
24 sierpnia – drużyny z bilansem 2:0
15:30 G2 Esports vs mouesports BO3
18:45 North vs CR4ZY BO3

Oficjalna transmisja w języku angielskim dostępna jest na oficjalnym kanale StarLaddera na Twitchu, a transmisję z polskim komentarzem śledzić można na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po kliknięciu poniższego banera:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CR4ZY kończy pierwszy dzień Majora z bilansem 2-0, Grayhound na przeciwnym biegunie

Niezwykle wyczerpujący inauguracyjny dzień Majora dobiegł końca, a wraz z nim zakończyła się także druga runda spotkań. Po niej bez porażki pozostaje...