STS
fot. twitter.com/TogetherEsports

Together wygrywa Złocieniec Game Festival by Actina

Przez trzy ostatnie dni dwanaście formacji zgromadzonych w powiecie drawskim walczyło między sobą o triumf w Złocieniec Game Festival by Actina. Mistrz mógł być jednak tylko jeden i ostatecznie zostało nim debiutujące na lanie Bestcena Together Esports, które w wielkim finale gładko wygrało 2:0. Już pierwsze pojedynki fazy grupowej udowodniły, że Together będzie groźnym rywalem […]

Przez trzy ostatnie dni dwanaście formacji zgromadzonych w powiecie drawskim walczyło między sobą o triumf w Złocieniec Game Festival by Actina. Mistrz mógł być jednak tylko jeden i ostatecznie zostało nim debiutujące na lanie Bestcena Together Esports, które w wielkim finale gładko wygrało 2:0.

Już pierwsze pojedynki fazy grupowej udowodniły, że Together będzie groźnym rywalem – Bartosz „bnox” Niebisz i spółka ani razu nie stracili bowiem więcej niż 6 rund i gładko zapewnili sobie awans do play-offów. Tam czekało już na nich KATA e-Sports, które również nie było w stanie urwać choćby jednej mapy podopiecznym Aleksandra „KamoLa” Kamińskiego. Ostatnią nadzieją na zatrzymanie coraz bardziej rozpędzającego się składu był Warriors Team, który miał zmierzyć się z TE w meczu finałowym. I chociaż reprezentanci organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego robili, co mogli, to po porażkach na Nuke’u i Trainie i oni musieli uznać wyższość Together.

Organizatorzy zapewnili bardzo dobry sprzęt i warunki do skupienia się całkowicie na grze bez problemów technicznych – przyznał w rozmowie z naszym serwisem KamoL. – Za gościnność i zaopatrzenie dajemy mocną „dziesiątkę”. Atmosfera również była bardzo przyjazna, udało nam się rozegrać sparing w piłkę z ekipami Warriors i Digital Killers. Cieszy wygrana, a przede wszystkim dobre przygotowanie i zaangażowanie graczy. Jestem zadowolony, że pomimo krótkiej współpracy chłopaki były w stanie mi zaufać i powierzyć odpowiedzialność trenowania ich – dodał.

Końcowa klasyfikacja Złocieniec Game Festival by Actina prezentuje się następująco:

1. Bestcena Together Esports
2. Warriors Team
3-4. Digital Killers, KATA e-Sports
5-12. Bobaski Malutkie, Fast Attack, Inszok, Juniorki, Team Kacior, The Night Clan, Vexon Team, ZSP w Kaliszu Pomorskim
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality ucieka katu spod topora i pozostaje w grze o awans do kolejnej fazy Majora

Team Vitality po wczorajszej wpadce grał się z nożem na gardle. Ekipa złożona z czwórki Francuzów nie ugięła się jednak pod presją wyniku i pokonała d...