STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

ISSAA i nukkye nie znajdą się w kolejnym składzie HellRaisers

Występ HellRaisers na StarLadder Major Berlin 2019 nie należał do najlepszych. Nic więc dziwnego w tym, że oficjele ukraińskiej organizacji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć się przemeblowania drużyny. Do tej pory nie zaprezentowano żadnego gracza, który będzie częścią odmienionej piątki HR, jednak wiemy już, kogo w niej zabraknie. Poza nowym składem HellRaisers […]

Występ HellRaisers na StarLadder Major Berlin 2019 nie należał do najlepszych. Nic więc dziwnego w tym, że oficjele ukraińskiej organizacji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć się przemeblowania drużyny. Do tej pory nie zaprezentowano żadnego gracza, który będzie częścią odmienionej piątki HR, jednak wiemy już, kogo w niej zabraknie.

Poza nowym składem HellRaisers znajdzie się 22-letni Issa „ISSAA” Murad, który występował w międzynarodowej ekipie od sierpnia 2017 roku. Wówczas wyróżniający się w FACEIT Pro League Jordańczyk, podobnie jak Özgür „woxic” Eker, został zaproszony na testy, które po dwóch miesiącach zakończyły się pomyślnie. Przed dołączeniem do formacji prowadzonej przez Kirilla „ANGE1a” Karasiowa Murad nie miał większego doświadczenia w grze drużynowej. W trakcie pobytu w HellRaisers ISSAA pojawił się łącznie na trzech Majorach, z czego pierwszy z nich może wspominać najlepiej – podczas FACEIT Major w Londynie wraz z kolegami dotarł do ćwierćfinału i zdobył tym samym status legendy.

Podobny los czeka o rok młodszego Žygimantasa „nukkye” Chmieliauskasa. Przygoda Litwina z HR trwa znacznie krócej niż w przypadku wcześniej wspomnianego jordańskiego strzelca, bo nukkye wylądował w formacji niespełna pięć miesięcy temu, opuszczając w kwietniu pozostające bez pracodawcy NoChance. Były reprezentant The Imperial jest otwarty na propozycje zarówno z Europy, jak i zza oceanu.

Co z pozostałymi trzema zawodnikami, którzy niedawno trafili na ławkę rezerwowych? Teoretycznie każdy z nich może otrzymać drugą szansę w zespole, o czym dla naszego portalu mówił Oleksii „Magician” Slabukhin. – Bierzemy ich (rezerwowych graczy – dop.red.) pod uwagę w kontekście kolejnego składu, cały czas zastanawiamy się nad ich przyszłością – stwierdził dyrektor generalny HellRaisers.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gracze NoChance dołączają do nowej organizacji!

Po wielu miesiącach poszukiwań gracze NoChance wreszcie mają nowy dom! Międzynarodowy skład, który mogliśmy oglądać m.in. podczas niedawnego europejsk...