fot. StarLadder

Kolejna rewelacja Majora CS:GO zagra na DreamHacku w Rotterdamie

Jak najłatwiej wedrzeć się do szeroko rozumianej światowej czołówki? Wystarczy raz zwrócić na siebie uwagę organizatorów turniejów lanowych – po świetnym występie na Majorze DreamEaters niedawno uzupełniło listę uczestników Games Clash Masters, a dziś otrzymało bezpośrednie zaproszenie na DreamHack Open Rotterdam.

Rosyjski zespół piastuje obecnie dziewiętnastą lokatę w prestiżowym rankingu HLTV – to oczywiście zasługa awansu do Fazy Nowych Legend StarLadder Major Berlin 2019. W stolicy Niemiec DreamEaters rozprawiło się z NRG, Teamem Vitality oraz forZe, choć nie zdołało zapewnić sobie przepustki na następny turniej najwyższej rangi. W drugiej części rywalizacji gracze z regionu CIS polegli bowiem w starciach z Astralis, Natus Vincere oraz Renegades.

Tym samym znamy już trzy ekipy, które między 18 a 20 października walczyć będą w Rotterdamie o nagrody z puli o wysokości 100 tysięcy euro. Organizatorzy wczoraj potwierdzili bowiem przyjazd AVANGAR, finalisty Majora, natomiast żeński Beşiktaş Esports bilet do Holandii wywalczył sobie podczas lipcowego DreamHack Showdown Valencia 2019. W najbliższym czasie rozesłane zostaną jeszcze trzy zaproszenia, zaś stawkę uzupełnią zwycięzcy kwalifikacji dla ekip z Europy oraz Beneluksu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy rzeczy, których dowiedzieliśmy się po Fazie Nowych Mistrzów

Jak szybko mija ten czas – jeszcze całkiem niedawno gorączkowo odliczaliśmy pozostałe do startu Majora dni, tymczasem impreza w Berlinie jest już częś...