Przed dwoma tygodniami przygoda Thomasa "Thomasa" Uttinga z NoChance dobiegła końca, jednak Brytyjczyk najwyraźniej nie zamierza brać dłuższej przerwy od Counter-Strike'a. Za pośrednictwem Twittera poinformował bowiem, że przebywa właśnie na testach w Windigo Gaming i wspomoże międzynarodowy skład w nadchodzących oficjalnych grach.

21-latek spędził u boku takich graczy jak Mikail "Maikalele" Bill czy Martin "STYKO" Styk niespełna cztery miesiące. W tym czasie on i jego koledzy wzięli chociażby udział w europejskim Minorze, podczas którego nie udało im się jednak wywalczyć przepustki na najważniejszą imprezę półrocza. Niedługo po tym niepowodzeniu drogi Thomasa i NoChance rozeszły się, a zawodnik urodzony w Norwich ma czego żałować, bo wkrótce po tym okazało się, że usługami jego byłej formacji zainteresowana jest nowa belgijska organizacja, SMASH Esports.

Mimo wszystko Utting nie zamierzał rozczulać się nad swoim losem, tylko rozpoczął intensywne poszukiwania nowego domu. I jak się okazało, szybko po części dopiął swego, bo jego grą zainteresowało się Windigo, które z kolei na początku miesiąca rozstało się z Georgim "SHiPZEM" Grigorovem. Z poniższego wpisu gracza z Wielkiej Brytanii wynika, że ten przez kilka kolejnych tygodni będzie miał okazję przekonać do siebie włodarzy i zyskać w ten sposób stałe zatrudnienie w wywodzącej się z Ukrainy organizacji. Warto zaznaczyć, że od lipca w podobnej sytuacji znajdują się w zespole Ali "hAdji" Haïnouss oraz Buğra "Calyx" Arkın.

Pierwsza okazja dla Thomasa do występu w barwach Windigo nadejdzie już w środowy wieczór, gdy wielonarodowościowa piątka rozpocznie walkę w ECS Season 8 Pinnacle Cup, mierząc się z Heroic.

W tej sytuacji skład Windigo prezentuje się następująco:

  • Kamen "bubble" Kostadinov
  • Valentin "poizon" Vasilev
  • Ali "hAdji" Haïnouss – testy
  • Buğra "Calyx" Arkın – testy
  • Thomas "Thomas" Utting – testy
  • Aleksander "Shockwave" Netreba – trener
  • Yanko "blocker" Panov – ławka rezerwowych
  • Georgi "SHiPZ" Grigorov – ławka rezerwowych