STS
fot. ESL/Adam Łakomy

adwokacik po pierwsze punkty w LOOT.BET, TUDSON po czołową piątkę ECS Pinnacle Cup

Trwa czwarty sezon LOOT.BET/CS, dzięki czemu praktycznie codziennie możemy oglądać w akcji drużyny CS:GO z Polski. Dziś do gry przystąpi adwokacik, który nadal czeka na pierwsze punkty w online’owych rozgrywkach i tym razem także niełatwo będzie mu je zdobyć.

Unique Team vs adwokacik
15:30 (BO3)

transmisja

Wszystko dlatego, że Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka zmierzą się z uczestnikami ostatniego Minora CIS z Unique Teamu. Skład złożony z czterech Rosjan i Łotysza ostatnio nie zachwyca co prawda formą, czego efektem była porażka z Copenhagen Flames, ale wcześniej toczył on wyrównane i zwycięskie boje m.in. z Gambit Youngsters oraz ALTERNATE aTTaX. Z kolei Polacy w swoim pierwszym meczu w czwartej edycji LOOT.BET/CS uznali wyższość swoich rodaków z Actina PACT i jeżeli nie chcą znaleźć się na skraju eliminacji, to dziś muszą w końcu wygrać. W przeciwnym wypadku wyczerpią oni margines błędu i do samego końca pierwszej fazy zmagań grać będą z nożem na gardle.

m1x vs Windigo Gaming
18:00 (BO3)

brak transmisji

Już sam awans Filipa „TUDSONA” Tudeva i jego kolegów z m1x do ECS Pinnacle Cup był sporym zaskoczeniem. Jak więc określić fakt, że międzynarodowy zespół, którego częścią jest Polak, wczoraj mógł zapewnić sobie miejsce w czołowej dwójce rozgrywek? Mógł, ale ostatecznie tego nie zrobił, a wszystko przez porażkę z Tricked Esport. Niemniej nic straconego – Tudev i spółka nadal mają szanse na top 5, ale aby je osiągnąć, muszą pokonać swojego dzisiejszego rywala. A tym będzie Windigo Gaming, które w roli zmiennika ponownie wspierać będzie związany do niedawna z NoChance Thomas „Thomas” Utting.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar powalczy o awans na lanowe finały NEST Pro Series 2019

UCC ogłosiło nazwy siedmiu drużyn, które wezmą udział w zamkniętych europejskich eliminacjach do lanowych finałów NEST Pro Series 2019. A wspominamy o...