fot. ESL/Adela Sznajder

Vitality kolejnym uczestnikiem IEM Beijing

Od jakiegoś czasu wiemy, że na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 wystąpią dwie najlepsze formacje ostatnich miesięcy, czyli Astralis i Team Liquid. Dziś jednak do tej dwójki dołączył Team Vitality, który również otrzymał od organizatorów bezpośrednie zaproszenie.

Zespół z Francji pojawił się na scenie CS:GO w październiku 2018 roku i bardzo szybko przebił się do światowej czołówki. W efekcie dziś niespełna rok po narodzinach uważany jest on za jedną z najmocniejszych ekip na świecie i na swoim koncie ma występy m.in. na dwóch Majorach. Niemniej ostatnie dni to dla graczy znad Sekwany okres niepewności – wszystko dlatego, że po zakończeniu przygody ze StarLadder Major Berlin 2019 od składu odsunięty został Nathan „NBK-” Schmitt i na ten moment jego następca pozostaje nieznany. Niewykluczone jednak, że już niedługo wolny fotel zajmie Fabien „kioShiMa” Fiey lub też Richard „shox” Papillon – a tak przynajmniej podają wiarygodne źródła.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Team Liquid Team Vitality

Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 odbędzie się między 7 a 10 listopada w Pekinie. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Po Majorze nie ma czasu na odpoczynek – rusza BLAST Pro Series Moscow

Berliński Major dopiero się zakończył i wydawałoby się, że po ponad dwóch tygodniach zmagań przydałoby się nieco odpocząć. Ale nie – już dziś rusza bo...