fot. WESG

Drużyna ScreaMa rozstaje się z trenerem

Team GamerLegion pojawił się na scenie Counter-Strike’a pół roku temu i w tym czasie przeprowadził zaledwie jedną zmianę kadrową, co jak na dzisiejsze standardy było całkiem niezłym wynikiem. Niemniej teraz przyszła pora na kolejną roszadę – dziś szeregi międzynarodowego składu dość niespodziewanie opuścił bowiem jego szkoleniowiec.

W związku z zachowaniami, które stoją w sprzeczności z wartościami naszej organizacji, postanowiliśmy w trybie natychmiastowym zakończyć współpracę z dotychczasowym sztabem Counter-Strike’a. W związku z tym chcieliśmy także ogłosić, iż nowym menadżerem drużyny zostaje Andreas „Shadjeah” Pullitzky. Więcej informacji ukaże się w późniejszym terminie – oświadczenie o takiej treści ukazało się w piątkowy wieczór w prowadzonych przez GamerLegion mediach społecznościowych. I wywołało sporą konsternację, bo wiele osób nie miało pewności, czy przypadkiem włodarze z Niemiec nie pożegnali całego składu CS:GO.

Bardzo szybko sprecyzowano jednak, że chodziło tylko o menadżera, Joela „ImBonafide’a” Erikssona, a także trenera, Christiana „chrille’a” Lindberga. Ten drugi współpracował z zespołem od marca 2018 roku, gdy ten związany był jeszcze z Red Reserve. 31-latek zdołał przetrwać wszystkie zmiany, zarówno te kadrowe, jak i dotyczące organizacji, i ostatecznie w marcu tego roku trafił wraz z Adilem „ScreaMem” Benrlitomem i spółką pod skrzydła GamerLegion. Pod jego wodzą ekipa sięgnęła po triumf w LOOT.BET/CS Season 2, a także stawała na podium Moche XL Esports 2019 i Good Game League 2019.

W tej sytuacji skład Teamu GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Kevin „HS” Tarn
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszyło BLAST Pro Series Moscow, wicemistrzowie Majora bez punktów

BLAST Pro Series w Moskwie oficjalne wystartowało. Za nami już dwie serie spotkań, podczas których nie brakowało niespodzianek. Największą i to negaty...