STS
fot. BLAST Pro Series

Jame wybrany MVP BLAST Pro Series Moscow 2019

Pamiętacie finał StarLadder Major Berlin 2019? W jego trakcie Nicolai „dev1ce” Reedtz wyraźnie przyćmił snajpera drużyny przeciwnej, Dzhamiego „Jame’a” Aliego. Na BLAST Pro Series Moscow 2019 Duńczyka jednak zabrakło, natomiast 21-letni Rosjanin nie miał sobie równych. Nic więc dziwnego, iż został on przez serwis HLTV uhonorowany tytułem najbardziej wartościowego gracza całego turnieju. Na przestrzeni dwudniowej […]

Pamiętacie finał StarLadder Major Berlin 2019? W jego trakcie Nicolai „dev1ce” Reedtz wyraźnie przyćmił snajpera drużyny przeciwnej, Dzhamiego „Jame’a” Aliego. Na BLAST Pro Series Moscow 2019 Duńczyka jednak zabrakło, natomiast 21-letni Rosjanin nie miał sobie równych. Nic więc dziwnego, iż został on przez serwis HLTV uhonorowany tytułem najbardziej wartościowego gracza całego turnieju.

Na przestrzeni dwudniowej rywalizacji Ali praktycznie nie miał słabszych momentów. Od pierwszej do ostatniej gry Jame prezentował bardzo dobrą formę, nie zważając nawet na początkowe problemy swoich kompanów. Rosjanin na każdej z ośmiu map wypracował sobie pozytywny rating, nie schodząc poniżej pułapu 1,07. Kluczowy dla losów nagrody okazał się jednak dopiero finał, w którym 21-latek poprowadził swój zespół do nieznacznego triumfu w pierwszej potyczce, a na decydującym Duście2 osiągnął fantastyczny bilans 23-9.

Dla Jame’a jest to dopiero pierwsze takie wyróżnienie w trakcie jego kariery. Zawodnik AVANGAR swój zbiór nagród być może powiększyć będzie mógł podczas nadchodzącego wielkimi krokami Games Clash Masters 2019. Czy dziennikarze HLTV zdecydują się jednak uhonorować któregoś z graczy biorących udział w gdyńskiej imprezie? Tego dowiemy się już w najbliższy weekend!

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BLAST Pro Series: forZe vs AVANGAR – statystyki graczy

Kilka dni temu w Berlinie się nie udało, ale teraz AVANGAR wreszcie dopięło swego. Wschodnioeuropejski skład zdołał wreszcie zdobyć prestiżowe międzyn...