fot. ESL/Adam Łakomy

OKOLICIOUZ dołącza do Unicorns of Love

Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty powraca do gry! 22-letni zawodnik, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy Virtus.pro, zdecydował się na powrót na niemiecką scenę CS:GO i od teraz przywdziewać będzie trykot Unicorns of Love.

Polak występował za naszą zachodnią granicą przez wiele lat, grając dla takich formacji, jak PANTHERS Gaming czy też EURONICS Gaming. Zresztą to właśnie nad Renem odnosił on największe sukcesy, docierając m.in. do półfinału ESL Meisterschaft Spring 2018 czy też stając na najniższym stopniu podium 99Liga S8 Div. 1. Przełomem w jego karierze miały być przenosiny do VP, które miały miejsce w maju tego roku. I początkowo wszystko zapowiadało się nieźle, bo OKOLICIOUZ i spółka zagrali nawet w wielkim finale ESL Mistrzostw Polski. Mimo to po dwóch miesiącach podziękowano mu za współpracę, a po kolejnych trzydziestu dniach definitywnie rozwiązano umowę.

Teraz jednak powraca już jako zawodnik Unicorns of Love, ale nie jest jedynym nowym nabytkiem organizacji z Niemiec. Pod jej skrzydła trafili także Andreas „Andyy” Schäfer i Jon „JDC” de Castro, którzy przez ostatnie osiem miesięcy związani byli z expert eSport i z ekipą tą rywalizowali m.in. w ESEA Mountain Dew League. Ale skoro ktoś przyszedł, to ktoś musi odejść. Padło na Denima „DeniMMa” Ametiego, André „Kirby’ego” Kempę oraz Markusa „maRkya” Reitenbacha. Cała trójka reprezentowała popularne Jednorożce od stycznia tego roku.

W tej sytuacji skład Unicorns of Love prezentuje się następująco:

  • Christian „crisby” Schmitt
  • Oliver „kzy” Heck
  • Andreas „Andyy” Schäfer
  • Jon „JDC” de Castro
  • Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO w końcu odkrywa karty. Oto nowy, 6-osobowy skład CS:GO Jastrzębi!

Po wielu tygodniach oczekiwania poznaliśmy wreszcie nowy skład x-kom AGO! Ekipa popularnych Jastrzębi pozostała zdekompletowana od początku lipca, gdy...