fot. StarLadder/Igor Bezborodov

AVANGAR zgarnia zaproszenie na CS:GO Asia Championship

Wczoraj gruchnęła wiadomość, że wicemistrzowie berlińskiego Majora z AVANGAR nie wystąpią przed polską publicznością w Gdyni na Games Clash Masters z uwagi na napięty kalendarz i potrzebę odpoczynku. Ale nie oznacza to, że ekipy ze wschodu nie zobaczymy w najbliższych miesiącach na żadnym lanie. Dzhami „Jame” Ali i kompani otrzymali bowiem zaproszenie na CS:GO Asia Championship, zajmując piąte z ośmiu miejsc na liście uczestników imprezy w Szanghaju.

Proces przyznawania przepustek na zawody z pulą nagród wynoszącą 500 tysięcy dolarów rozpoczął się jeszcze w czerwcu. Wtedy poza ogłoszeniem kolejnej edycji zmagań organizatorzy zaprezentowali tercet pierwszych uczestników, który stworzyły ENCE, MIBR oraz TYLOO. W sierpniu do wymienionych formacji dołączyło także NRG, natomiast od dziś na liście kandydatów do zgarnięcia pucharu widnieje też AVANGAR. Reprezentujący region CIS skład ma za sobą niezwykle udane tygodnie. Gdy duża część społeczności esportowej spodziewała się, że po dotarciu do finału Majora drużyna spuści z tonu, ta poszła o krok dalej i sięgnęła po triumf na BLAST Pro Series Moscow. Kto wie, być może w listopadzie dane będzie jej wznieść ku górze kolejne trofeum?

Na ten moment lista uczestników CS:GO Asia Championships 2019 prezentuje się następująco:

AVANGAR ENCE MIBR
NRG TYLOO

CS:GO Asia Championships 2019 zaplanowane są na 21-24 listopada. Na starcie zobaczymy łącznie osiem zespołów, a do wymienionych wyżej uczestników zawodów dołączą jeszcze dwie zaproszone formacje oraz zwycięzca chińskich kwalifikacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

All-Star 2019 raz jeszcze w Las Vegas. Jedną z atrakcji turniej Teamfight Tactics

Jeszcze nie rozpoczęła się walka o tytuł najlepszej drużyny roku 2019, a my już poznaliśmy szczegółowe informacje dotyczące zawodów wieńczących trwają...