STS
fot. Illuminar Gaming

OMT kontynuuje grę o IEM Beijing, iHG rozpoczyna walkę o finały NEST Pro Series

Przed polskimi drużynami kolejne ważne spotkania na arenie międzynarodowej. Dziś w akcji zobaczymy reprezentantów Illuminar Gaming oraz One More Time, którzy postarają się postawić ważny krok na drodze do awansu na nadchodzące lanowe turnieje.

Illuminar Gaming vs Copenhagen Flames
15:30 (BO3)

transmisja

Dzień zainauguruje Illuminar, które wczoraj wygrało co prawda z AVANGAR, ale potem zostało pokonane przez Gambit Youngsters, przez co zajęło dopiero trzecie miejsce w grupie A European Champions Cup. Środowy pojedynek z Copenhagen Flames będzie więc idealną okazją, by przynajmniej częściowo zrekompensować sobie tamto niepowodzenie. Tym bardziej że dzięki ewentualnej wygranej nad Duńczykami reprezentanci iHG mogą przybliżyć się do gry na lanowych finałach NEST Pro Series, które pod koniec roku odbędą się w Chinach. I chociaż zespół Asgera „AcilioNa” Larsena znajduje się ostatnio w niezłej formie, to należy pamiętać, że pod koniec sierpnia został on już ograny przez Polaków podczas eliminacji do ligi ECS.

Heroic vs One More Time
20:30 (BO3)

transmisja

Dla One More Time udział w GG.Bet Beijing Invitational to zapewne spore przeżycie. Nie codziennie ma się przecież okazję rywalizować na jednej imprezie z mousesports czy też G2 Esports, prawda? Przygoda Olka „hadesa” Miskiewicza i spółki może się jednak szybko zakończyć, bo po wczorajszej porażce ze wspomnianym G2 gracze znad Wisły znaleźli się na skraju eliminacji. Jeżeli chcą jeszcze pozostać w walce o miejsce na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019, to dziś muszą pokonać Heroic. Oczywiście wygrana OMT ze znaną skandynawską formacją byłaby ogromnym zaskoczeniem, ale pamiętajmy, że we wtorek została ona rozgromiona aż 0:16 przez grający w miksowym składzie Team GamerLegion.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

STS sponsorem polskiej transmisji V4 Future Sports Festival

STS, największy bukmacher w Polsce, został oficjalnym sponsorem polskiej transmisji V4 Future Sports Festival – turnieju CS:GO dla zawodników i drużyn...