fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Znamy wszystkich ćwierćfinalistów EU Masters. Dziś REC powalczy o fotel lidera grupy A

Wczoraj rozegrana została trzecia seria meczów fazy grupowej European Masters 2019 Summer. W akcji mogliśmy obejrzeć między innymi devils.one, które walczyło o pierwsze miejsce w zbiorze B. Niestety, Diabły musiały uznać wyższość BIG i tym samym zajęły drugą lokatę.

Mistrzowie drugiego sezonu Ultraligi rozpoczęli spotkanie całkiem przyzwoicie, przelewając pierwszą krew na midzie, ale to był w zasadzie jedyny pozytyw wczorajszego spotkania. W kolejnych minutach oglądaliśmy już niemal kompletną dominację BIG, które zdobywając kolejne smoki żywiołów oraz wygrywając walki drużynowe, spychało rywali do coraz głębszej defensywy. Polacy nigdzie jednak nie mogli czuć się bezpieczni za sprawą Mattiego „WhiteKnighta” Sormunena i Matyáša „Carzzy’ego” Orsága. Po czterdziestominutowej potyczce ekipa z Polski musiała pogodzić się z porażką i zadowolić drugim miejscem w grupie. Szczegółowy opis tego meczu możecie znaleźć pod tym adresem.

Pozostałe mecze wczorajszej rywalizacji EU Masters wyłoniły pozostałych uczestników play-offów oraz komplet drużyn, które swoją przygodę z turniejem zakończą na fazie grupowej. Jako pierwsze miejsce w czołowej ósemce zapewniły sobie Fnatic Rising oraz Team LDLC, dzięki zwycięstwom odpowiednio z Crveną zvezdą i Defusekids. Z kolei wygrana Excel UK w ostatnim wczorajszym meczu rozstrzygnęła kwestię awansu z grupy C – z tego zestawienia miejsce w play-offach oprócz wicemistrzów UKLC zapewniły sobie Vodafone Giants.

Wyniki wczorajszych meczów European Masters 2019 Summer:

18 września
18:00 Crvena zvezda 0:1 Fnatic Rising BO1
19:00 Vodafone Giants 1:0 WLGaming Esports BO1
20:00 Campus Party Sparks 1:0 For The Win Esports BO1
21:00 BIG 1:0 devils.one BO1
22:00 Team LDLC 1:0 Defusekids BO1
23:00 GODSENT vs Excel UK BO1

Choć poznaliśmy już wszystkich uczestników fazy pucharowej, do rozstrzygnięcia wciąż pozostało ich rozstawienie w drabince pojedynczej eliminacji. Na chwilę obecną wiemy tylko, że z pierwszego miejsca w grupie cieszyć może się BIG, natomiast devils.one podejmie jednego z liderów fazy grupowej.

Szansę na lepsze rozstawienie wciąż ma druga z nadwiślańskich formacji, Rogue Esports Club. W meczu otwarcia czwartego dnia Oskar „Raxxo” Bazydło i spółka podejmą mousesports, a wygrany tego starcia zajmie pierwsze miejsce w grupie A. O 21:00 oraz 23:00 rozpoczną się dwa pozostałe mecze decydujące o ostatecznym wyglądzie drabinki play-offów – najpierw o fotel lidera zestawienia oznaczonego literą C powalczą Vodafone Giants i Excel UK, a w meczu wieńczącym fazę grupową zobaczymy Team LDLC i Fnatic Rising, dzielących obecnie pierwszą lokatę w grupie D.

Dzisiejszy harmonogram European Masters prezentuje się następująco:

19 września
18:00 mousesports vs Rogue Esports Club BO1
19:00 eNsure vs eSuba BO1
20:00 GODSENT vs WLGaming Esports BO1
21:00 Vodafone Giants vs Excel UK BO1
22:00 Defusekids vs Crvena zvezda BO1
23:00 Team LDLC vs Fnatic Rising BO1

Wszystkie mecze European Masters 2019 Summer będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji oraz internecie. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00. Więcej informacji dotyczących letniej edycji EU Masters możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

adwokacik rozpoczyna przygodę z V4, Virtus.pro walczy o ćwierćfinał

Pierwszy dzień V4 Future Sports Festival 2019 nie okazał się zbyt szczęśliwy dla polskiego Counter-Strike'a, a to za sprawą porażki Virtus.pro. Nic je...