fot. ESL/Adam Łakomy

PACT wśród uczestników 6. sezonu OGA Counter PIT

Po dwóch miesiącach przerwy organizatorzy OGA Counter PIT powracają do nas z kolejną, szóstą już edycją swoich rozgrywek. Ta rozpocznie się już w najbliższy piątek i, co ważne, weźmie w niej udział jeden z przedstawicieli polskiego Counter-Strike’a.

W gronie zaproszonych znalazł się bowiem Actina PACT, który zajął jedno z ośmiu przygotowanych dla uczestników miejsc. Ponadto udział w zawodach wezmą również m.in. obrońcy tytułu z Japaleno czy też uczestnicy niedawnego Minora CIS z Nemiga Gaming oraz pro100. Co ciekawe, właśnie ten ostatni zespół będzie pierwszym rywalem Dawida „lunAtica” Cieślaka i spółki. Całość rozegrana zostanie z zastosowaniem drabinki podwójnej eliminacji oraz spotkań BO3, co oznacza, że nawet jedna porażka nie będzie jeszcze przekreślać szans na końcowy triumf.

Pary pierwszej rundy prezentują się następująco:

20 września
18:00 Actina PACT vs pro100 BO3
20:00 HAVU Gaming vs Windigo Gaming BO3
21 września
18:00 Nemiga Gaming vs Japaleno BO3
20:00 SJ Gaming vs Team LDLC BO3

OGA Counter PIT Season 6 potrwa do 26 września. Łączna pula nagród rozrywek wyniesie 20 tysięcy dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 9 tysięcy.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kobiety do boju! Zapowiedziano ESL Sprite Mistrzostwa w CS:GO z 30 000 PLN w puli

ESL i Sprite łączą siły, by wspólnie rozwijać kobiecą scenę Counter-Strike'a. To właśnie z myślą o paniach powstały ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet w CS...