STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

ViCi wystąpi na IEM Beijing 2019

Poznaliśmy kolejną formację, która na pewno wystąpi na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019. Jest nią ViCi Gaming, czyli triumfator zakończonych dziś chińskich eliminacji, który na przestrzeni dwóch ostatnich dni nie doznał goryczy porażki. Andrew „kaze” Khong i spółka przystępowali do rywalizacji jako jeden z kandydatów do awansu. Spore szanse dawano również TYLOO, jednak uczestnicy berlińskiego […]

Poznaliśmy kolejną formację, która na pewno wystąpi na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019. Jest nią ViCi Gaming, czyli triumfator zakończonych dziś chińskich eliminacji, który na przestrzeni dwóch ostatnich dni nie doznał goryczy porażki.

Andrew „kaze” Khong i spółka przystępowali do rywalizacji jako jeden z kandydatów do awansu. Spore szanse dawano również TYLOO, jednak uczestnicy berlińskiego Majora ostatecznie odpadli w finale drabinki przegranych. A ViCi? Zdecydowanie parło przed siebie i w dwóch pierwszych meczach nie straciło nawet mapy, pokonując Team Predator i 5Power Gaming. Silniejszy opór postawił dopiero sformowany niedawno zespół Invictus Gaming, ale ostatecznie i on musiał uznać wyższość chińsko-malezyjskiego składu, który pokonał go zarówno w finale górnej drabinki, jak i w wielkim finale całych eliminacji.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis FaZe Clan Team Liquid mousesports
NRG ViCi Gaming Team Vitality

Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 odbędzie się między 7 a 10 listopada w Pekinie. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

s1mple: Między mną a GuardiaNem nigdy nie było żadnego konfliktu

StarLadder Major Berlin 2019 zdecydowanie nie poszedł po myśli Natus Vincere. Ekipa z Europy Wschodniej dotarła co prawda do ćwierćfinału, ale jej amb...