fot. StarLadder

Invictus z awansem na StarSeries i-League Season 8

Poznaliśmy drugą już formację, która na pewno wystąpi na StarSeries i-League Season 8. Tą okazał się sformowany zaledwie półtora miesiąca temu skład Invictus Gaming, który w finale dolnej drabinki azjatyckich eliminacji gładko rozprawił się z EHOME.

Reprezentanci Invictus na przestrzeni całego turnieju kwalifikacyjnego ponieśli tylko jedną porażkę – z TYLOO. Co ciekawe, to właśnie z tym zespołem mieli dziś powalczyć o awans na turecką imprezę, ale uczestnicy niedawnego Majora musieli zrezygnować z gry z uwagi na swój wyjazd do Szwecji, gdzie już jutro startuje DreamHack Masters Malmö 2019. Dzięki temu Vadim „V4D1M” Panchuk i spółka potrzebowali zaledwie jednego zwycięstwa i zdobyli je dość pewnie. Wszystko dlatego, że EHOME nie potrafiło postawić się wyżej notowanym rywalom i na obu rozegranych mapach zgarnęło w sumie zaledwie czternaście punktów. Tym samym Invictus wystąpi na pierwszym lanie od momentu swojego powrotu na scenę CS:GO.

StarSeries i-League Season 8 odbędzie się między 21 a 27 października w Belek. W sumie udział w turnieju weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kiedy nowy Cache będzie mieć swoją premierę? Znamy dokładną datę!

Niedzielny wielki finał ESL One New York 2019 poprzedziła z dawna oczekiwana prezentacja odświeżonej wersji Cache'a. Jak łatwo się domyślić, nowy wygl...