fot. Riot Games

Jankos: Myślę, że G2 będzie najlepszą drużyną na świecie

Kilka godzin temu na twitterze CNN Sport został opublikowany krótki, ale treściwy film z wypowiedziami zawodników G2 Esports. Cała piątka mistrzów Mid-Season Invitational miała przekazać swoją wiadomość do wszystkich przed trwającymi już mistrzostwami świata.

Wszyscy Samurajowie nie wydają się przejęci swoimi grupowymi rywalami, czyli Griffin oraz Cloud9.

Prawdopodobnie skończymy z wynikiem 6-0. Nie widzę innej możliwości.

Takimi słowami wypowiedzianymi przez Martina „Wundera” Hansena zaczął się trwający około minuty klip. Chwilę później jeszcze większą pewnością siebie wykazał się Marcin „Jankos” Jankowski, który stwierdził, że G2 po tych Worldsach będzie najlepszą drużyną na całym świecie. Polak dodał również, że jest bardzo podekscytowany tym turniejem, a że to już jego trzeci występ, to pora w końcu sięgnąć po trofeum.

Reszta składu również jest pewna swego przed tegorocznymi mistrzostwami. Mihael „Mikyx” Mehle stwierdził, że fani powinni oszczędzać pieniądze, żeby móc kupić skiny G2 Esports zaraz po wygranej w turnieju. Cały klip zakończył się wypowiedzią Luki „Perkza” Perkovicia.

Idziemy po was i nam nie uciekniecie.

Mistrzostwa Świata 2019 już trwają. Jedyny Polak na tym turnieju i jego G2 Esports rozpoczną zmagania dopiero 13 października. Wszystkie spotkania w ramach Worlds 2019 oglądać można wraz z polskim komentarzem na kanale Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic i mouz w najlepszej szóstce DH Masters, Astralis oraz Na`Vi pewne gry w półfinale

Do zakończenia fazy grupowej DreamHack Masters Malmö 2019 pozostawały już tylko cztery spotkania, które miały wyłonić dwóch półfinalistów imprezy oraz...