fot. DreamHack/Adela Sznajder

Szwedzkie derby na początek play-offów DreamHack Masters Malmö

Macie ochotę na porządną dawkę dobrego Counter-Strike’a w wykonaniu najlepszych drużyn z całej Europy? Zatem zarezerwujcie sobie czas na piątek, sobotę i niedzielę, bo przed nami faza pucharowa DreamHack Masters Malmö 2019. A tę otworzy hitowy pojedynek dwóch wielkich szwedzkich ekip: na serwerze spotkają się bowiem Fnatic i Ninjas in Pyjamas.

Pojedynek dwóch wielkich szwedzkich zespołów przed szwedzkimi kibicami. Czy można było sobie wymarzyć lepszy początek fazy pucharowej trwającego DreamHacka Masters? Chyba nie! Po raz ostatni na lanie obie formacje spotkały się podczas Intel Extreme Masters Sydney 2019, gdzie oczywiście grały w innych składach niż aktualnie. Tamten pojedynek obfitował jednak w emocje, a jego zwycięzcę poznaliśmy dopiero po trzech mapach. Tym zostali Freddy „KRIMZ” Johansson i jego kompani. Ćwierćfinałowy pojedynek będzie niezwykle istotny dla Simona „twisty” Eliassona, który teraz gra dla NiP-u, a wcześniej bronił pomarańczowo-czarnych barw. 24-latek z pewnością będzie chciał udowodnić byłemu pracodawcy, że ten popełnił błąd, pozbywając się go z drużyny.

Drugi z dzisiejszych meczów będzie równie interesujący, co ten, który otworzy etap pucharowy DreamHack Masters Malmö 2019. Planowo o 19:30 na serwerze mają się zameldować podopieczni mousesports oraz Teamu Vitality, czyli odpowiednio ósmej i piątek siły świata. Dla mouz będzie to idealna okazja do zrewanżowania się Vitality za porażkę w meczu na wagę awansu do play-offów berlińskiego Majora. Drugi ćwierćfinał szwedzkich zmagań będzie także perfekcyjną okazją do zobaczenia w akcji kilku młodych gniewnych, czyli Mathieu „ZywOo” Herbaut, Davida „frozena” Čerňanskýego oraz Robina „ropza” Koola.

4 października

Ćwierćfinały

16:00 Fnatic vs Ninjas in Pyjamas
BO3
19:30 mousesports vs Team Vitality
BO3

Ćwierćfinałowe spotkania wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na kanale DreamHacka. Polska transmisja dostępna będzie natomiast na Twitchu KXN Studio. Po więcej informacji na temat imprezy zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Otrząsnąć się po porażce – Saves i spółka podejmą PENTĘ w 11. kolejne R6 Pro League

Kilka dni temu Natus Vincere poniosło bolesną porażkę z Giants Gaming, która nie tylko uniemożliwiła drużynie wskoczyć na fotel wicelidera, ale nawet...