STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Jednak nie 100 Thieves? Skład Aleksiegob i NBK- może trafić do OG!

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Aleksi „Aleksib” Virolainen i Nathan „NBK-” Schmitt znajdują się pod lupą działaczy 100 Thieves. Bardzo możliwe, że duet rzeczywiście będzie występował razem, ale wygląda na to, że Złodzieje mogli zostać uprzedzeni przez inną organizację. Zgodnie z doniesieniami francuskiego dziennikarza Guillaume’a „neLa” Canelo, nowy międzynarodowy skład, na czele którego […]

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Aleksi „Aleksib” Virolainen i Nathan „NBK-” Schmitt znajdują się pod lupą działaczy 100 Thieves. Bardzo możliwe, że duet rzeczywiście będzie występował razem, ale wygląda na to, że Złodzieje mogli zostać uprzedzeni przez inną organizację.

Zgodnie z doniesieniami francuskiego dziennikarza Guillaume’a „neLa” Canelo, nowy międzynarodowy skład, na czele którego mieliby stanąć właśnie Aleksib oraz NBK, wstąpi w szeregi OG. Obok dwóch wcześniej wspomnianych zawodników w drużynie sygnowanej nazwą europejskiej organizacji mieliby znaleźć się także reprezentujący North Valdemar „valde” Bjørn Vangså oraz rezerwowy HellRaisers Issa „ISSAA” Murad. Ostatnim ogniwem ekipy miałby z kolei zostać niezwykle utalentowany rodak Virolainena, Elias „Jamppi” Olkkonen z SJ Gaming, który spośród całej piątki jest zdecydowanie najmniej rozpoznawalną postacią.

Dla OG, które może pochwalić się dwoma tytułami mistrzowskimi The International w Dota 2 z rzędu, byłoby to rozpoczęcie działalności na scenie Counter-Strike’a. neL dodał również, że organizacja miała poczynić już pierwsze kroki w sprawie swojej nowej dywizji i zagwarantować jej miejsca na przyszłorocznych zawodach z cyklu BLAST Pro Series.

Jeśli powyższe doniesienia potwierdzą się, zestawienie OG będzie wyglądać następująco: 

  • Aleksi „Aleksib” Virolainen
  • Issa „ISSAA” Murad
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Nathan „NBK-” Schmitt
  • Valdemar „valde” Bjørn Vangså
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

firingirl: Nigdy nie przypuszczałam, że Izako Boars zainwestuje w żeński skład

Kobiecy esport to nadal dla wielu temat tabu, ale nie da się ukryć, że w ostatnich miesiącach coraz więcej podmiotów związanych z elektrnocznią rywali...