fot. StarLadder

Byli gracze DreamEaters zagrają dla organizacji rosyjskiego streamera

Zaledwie kilka godzin temu uczestnicy niedawnego berlińskiego Majora poinformowali o rozstaniu ze swoim dotychczasowym pracodawcą, a już dziś znaleźli dla siebie nowym dom. Byli gracze DreamEaters oficjalnie dołączyli bowiem do nowego tworu o nazwie Hard Legion Esports.

Przypomnijmy, że Svyatoslav „svyat” Dovbakh i spółka członkami DreamEaters byli od ubiegłego roku i to właśnie pod banderą tej formacji osiągnęli największy w swoich karierach sukces, awansując na StarLadder Major Berlin 2019. Podczas samego turnieju dostali się zresztą nawet do Fazy Nowych Pretendentów, ale krótko po nim nieoczekiwanie zwolniono ich trenera, Alexandra „zoneRa” Bogatyreva. Decyzja ta przelała czarę goryczy i skłoniła zawodników do konkretnych ruchów, tym bardziej że już wcześniej było im z DE nie po drodze m.in. z uwagi na zaległości w wypłatach, które sięgały kilku miesięcy. W końcu więc rosyjski skład postanowił rozwiązać dotychczasowe umowy, o czym przeczytać można pod tym adresem.

Nie pozostawał on jednak bezrobotny zbyt długo, bo już dziś związał się z Hard Legion Esports, czyli nową marką na scenie CS:GO, za którą stoi Alexey „HardPlay” Baranov. Rosyjski streamer obecnie może pochwalić się ponad dwoma milionami subskrybentów na YouTubie i na swoim koncie ma już działania w branży esportowej. Na ten przykład we wrześniu tego roku zorganizował w Zielenogradzie lanowy turniej HardCup, w którego puli znalazło się 10 tysięcy dolarów.

Skład Hard Legion Esports prezentuje się następująco:

  • Anton „speed4k” Titov
  • Semyon „kinqie” Lisitsyn
  • Vladislav „Krad” Kravchenko
  • Igor „Forester” Bezotecheskiy
  • Svyatoslav „svyat” Dovbakh
  • Alexander „zoneR” Bogatyrev – trener

Lanowy debiut svyata i spółki w nowych barwach nastąpi jeszcze w październiku. Wezmą oni wszak udział w startującym już 18 października DreamHack Open Rotterdam 2019, podczas którego dane im będzie rywalizować m.in. z AVANGAR, forZe oraz Heroic.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec magii miłości. Splyce wyrzuca UoL za burtę i melduje się w fazie grupowej Worlds

Było blisko, ale nie wystarczająco blisko. Unicorns of Love po niezwykle zaciętym pojedynku musiały uznać wyższość Splyce i pożegnały się z szansami n...