fot. Games Clash Masters/Maciej Kołek

Pięć spotkań Polaków na międzynarodowej arenie – zagrają m.in. VP i iHG *

Na brak emocji związanych z występami polskich formacji CS:GO nie będziemy mogli dziś narzekać. Swoisty maraton z udziałem łącznie czterech nadwiślańskich ekip zacznie się wczesnym popołudniem, a zakończy dopiero późnym wieczorem.

Na pierwszy ogień pójdą zawodnicy Aristocracy, którzy kontynuują swoją kampanię w górnej drabince play-offów LOOT.BET/CS Season 4. Wiktor „TaZ” Wojtas z kompanami pokonali już ex-Epsilon Esports, dziś natomiast na ich drodze stanie Unique Team. Obie drużyny ostatni raz zmierzyły się pod koniec czerwca – wówczas górą z zaciętego pojedynku wyszło Arcy i miejmy nadzieję, że tak też będzie tym razem.

Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego niedawno zapewnili już sobie awans do drugiego etapu United Masters League, sztuka ta nie udała się natomiast Illuminar Gaming i Virtus.pro. Na szczęście nic straconego – Polacy dziś rozpoczną walkę w kolejnej odsłonie kwalifikacji. Pierwszymi rywalami biało-czerwonych, którzy trafili do tego samego zbioru, będą odpowiednio Team Ancient oraz SMASH Esports, aczkolwiek należy się spodziewać, iż jeszcze dziś poznamy końcowe rozstrzygnięcia w grupie A.

Według aktualnego harmonogramu środowe zmagania zakończą jednak dwa starcia w ESEA Mountain Dew League Season 32. Zarówno Actina PACT, jak i Illuminar obecnie nie mogą pochwalić się pozytywnym bilansem w tych rozgrywkach, a o poprawę tego stanu rzeczy dziś może być bardzo trudno. Skład Dawida „lunAtica” Cieślaka podejmie bowiem niezwykle mocny w ostatnim czasie Team GamerLegion, podczas gdy triumfatorzy Games Clash Masters staną w szranki z AVANGAR. Czy Paweł „innocent” Mocek i spółka będą w stanie powtórzyć swój sukces sprzed niecałego miesiąca i znów pokonać wicemistrzów Majora? Przekonamy się niebawem!

Tak prezentuje się pełny harmonogram dzisiejszych gier:

9 października
14:30 Aristocracy vs Unique Team BO3 transmisja
15:00 Illuminar Gaming vs Team Ancient BO1 transmisja
16:00 Virtus.pro vs SMASH Esports BO1 transmisja
18:00 Illuminar Gaming vs AVANGAR BO1 transmisja
21:00 Actina PACT vs Team GamerLegion Nuke transmisja

Aktualizacja: Spotkanie Illuminar Gaming z AVANGAR w ramach ESEA Mountain Dew League Season 32 zostało przełożone na inny, nieznany jak na razie termin.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FaZe lepsze od OpTic w ESL Pro League Season 10

Gracze FaZe Clanu postanowili pójść śladami mousesports i wygrali swój pierwszy mecz w dziesiątym sezonie europejskiej dywizji ESL Pro League. Wyższoś...