STS
fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

Znamy grupy DH Open Rotterdam, trudne zadanie zawodniczek Beşiktaşu

Po długiej przerwie powraca seria DreamHack Open. Kolejny turniej CS:GO z tego cyklu odbędzie się już pod koniec października i w pewnym sensie będzie miał wymiar historyczny – po raz pierwszy bowiem na imprezie tej rangi pojawi się zespół kobiecy.

Mowa tutaj o Beşiktaş Esports, które awans na zawody zapewniło sobie dzięki zwycięstwu podczas DreamHack Showdown Valencia 2019. Międzynarodowy skład czeka jednak spore wyzwanie, bo Zainab „zAAz” Turkie i jej koleżanki będą musiały rywalizować m.in. z wicemistrzami ostatniego Majora z AVANGAR, a także byłymi zawodnikami DreamEaters, którzy do gry przystąpią już w barwach nowej organizacji, Hard Legion Esports. W tej sytuacji o wiele mniej interesująco zapowiada się grupa A, w której głównym kandydatem do pierwszego miejsca jest forZe. O miejsce drugie powalczą chociażby natomiast nowy skład CR4ZY i HAVU Gaming, które na co dzień walczą ze sobą w ESEA Mountain Dew League.

Podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B
AVANGAR Asterion
Beşiktaş Esports CR4ZY
Hard Legion Esports forZe
Heroic HAVU Gaming

DreamHack Open Rotterdam 2019 odbędzie się między 18 a 20 października. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

QuickScope: Niszczycielska siła? Tak średnio bym powiedział

– Jeżeli jesteś graczem na poziomie pierwszego tieru i liczysz na świeży start dzięki najlepszym obiektom treningowym na świecie, odezwij się do mnie....