STS
fot. ESL/Adam Łakomy

TOAO na stałe w Izako Boars!

Izako Boars znów w pełnym składzie! Szeregi organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego dziś oficjalnie zasilił Mateusz „TOAO” Zawistowski, który został zaprezentowany w roli nowego prowadzącego ekipy CS:GO.

23-latek z pewnością nie jest postacią anonimową – Zawistowski w trakcie swojej kariery występował już przecież pod banderą AGO Esports oraz Virtus.pro, wszystkie swoje sukcesy odnosząc jednak jako Jastrząb. Przygoda pod banderą rosyjskiej organizacji była dla TOAO znacznie mniej udana – zawodnik stracił bowiem swoje miejsce w składzie po zaledwie trzech miesiącach współpracy.

Teraz nadszedł jednak czas na powrót do gry drużynowej, co nie jest zbyt wielkim zaskoczeniem. Zawistowski wspomagał wszakże Izako Boars od początku września, wraz z drużyną wygrywając trzeci split Alienware Game Arena. To zresztą na finałach właśnie tej ligi TOAO zanotuje swój debiut lanowy w nowych barwach – turniej w Pradze odbędzie się już za tydzień, a udział w nim weźmie również Actina PACT.

W związku z powyższym skład Izako Boars obecnie wygląda następująco:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Maciej „Luz” Bugaj
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwa mecze do awansu – Saves i spółka podejmą Empire w R6 Pro League

Szymon "Saves" Kamieniak stoi przed niepowtarzalną szansą! Jego Natus Vincere zajmuje bowiem obecnie drugie miejsce w europejskiej dywizji Rainbow Six...