Po kilku miesiącach przerwy Casper "cadiaN" Møller znalazł wreszcie nowego pracodawcę. Tym, jak można się było spodziewać, zostało Heroic – formacja ta wyciągnęła doświadczonego zawodnika z ławki rezerwowych North, na której przebywał on od maja tego roku.

Jesienią 2018 roku Møller zakończył swój dwuletni pobyt w Ameryce Północnej i powrócił do ojczyzny, by związać się z North. To właśnie on miał stanąć na czele przebudowanego składu i pomóc mu w poprawieniu wyniku z londyńskiego Majora, z którym ekipa pożegnała się jako jedna z pierwszych. To się jednak nie udało – ba, cadiaN i jego koledzy w ogóle na kolejne zawody tej rangi nie awansowali i regularnie zawodzili też na innych polach, czego efektem było odsunięcie 24-latka od zespołu. Wówczas też o Duńczyku zrobiło się nieco ciszej, ale niedawno zaczął jako zmiennik wspierać takie drużyny, jak Nordavind, Maknitude, a ostatnio także Heroic, z którym dziś związał się definitywnie.

Jestem niesamowicie podekscytowany transferem do Heroic i dołączeniem do zespołu, który odznacza się dużymi ambicjami, wysokim potencjałem i ogromnym zaangażowaniem. Wierzę, że przed nami świetlana przyszłość i jestem szczerze szczęśliwy z tego, że mogę wrócić do gry – przyznał cadiaN w oficjalnym oświadczeniu – Wielokrotnie grałem razem z Casperem i wraz z nim zawsze odnosiłem sukces. Nie mogłem się już doczekać, aż dołączy do nas na stałe, i mam nadzieję, że zdołamy przedłużyć udaną passę – wtórował mu prowadzący zespołu, Marco "Snappi" Pfeiffer.

Skład Heroic prezentuje się teraz następująco:

  • Patrick „es3tag” Hansen
  • Martin „stavn” Lund
  • Johannes „b0RUP” Borup
  • Marco „Snappi” Pfeiffer
  • Casper "cadiaN" Møller
  • Frederik „LOMME” Nielsen – trener