fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Znamy wszystkich uczestników zamkniętych eliminacji do DreamHack Open Atlanta 2019

Eliminacje do DreamHack Open Atlanta 2019 wchodzą w decydującą fazę. Przed nami bowiem etap zamknięty, w którym udział weźmie nie tylko zaproszona już jakiś czas temu czwórka, ale także i cztery inne ekipy, które wczoraj okazały się najlepsze podczas otwartego turnieju kwalifikacyjnego.

W ten sposób swoje szanse na awans na nadchodzący turniej przedłużyło m.in. INTZ eSports, o którym od momentu zakończenia StarLadder Major Berlin 2019 zrobiło się nieco ciszej. I to może właśnie ten spokój, który zapanował wokół latynoskiej piątki, pozwolił jej bez porażki przebrnąć przez wszystkie sobotnie mecze. Warto jednak zaznaczyć, że w decydującym spotkaniu Marcelo „chelo” Cespedes wraz z kolegami mieli pewne problemy i pokonali niżej notowane Infinity Esports dopiero przy wyniku 16:12.

Ponadto w zamkniętych eliminacjach wystąpi także Ben’s Anime Team, czyli ekipa złożona z byłych członków Teamu Singularity, których wspomaga Joshua „steel” Nissan. W akcji zobaczymy też miksowe The Quest, które najbardziej znane jest z tego, iż podczas amerykańskiego Minora w Berlinie wyrzuciło za burtę Cloud9, oraz Riot Squad Esports. O tej ostatniej formacji w minionych dniach mówiło się nie z uwagi na sportowe wyniki, a z powodu pozwu, który przeciwko jej pracodawcy złożył Riot Games, czyli studio odpowiedzialne za League of Legends.

Harmonogram zamkniętych eliminacji prezentuje się następująco:

13 października
18:00 Sharks Esports vs Ben’s Anime Team BO3
18:00 eUnited vs INTZ eSports BO3
18:00 Complexity Gaming vs The Quest BO3
18:00 ATK vs Riot Squad Esports BO3
21:00 Sharks/BAT vs eUnited/INTZ BO3
21:00 coL/Quest vs ATK/Riot BO3

Ostatecznie awans na DreamHack Open Atlanta 2019 zapewnią sobie dwie najlepsze formacje. Sam turniej główny odbędzie się między 15 a 17 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny mecz iHG i Virtus.pro, tym razem o pozostanie w WePlay! Forge of Masters

Mecze z udziałem polskich drużyn zawsze przyciągają uwagę. A jeżeli dwa zespoły z Polski mierzą się ze sobą bezpośrednio, to uwaga kibiców jest skupio...