STS
fot. YouTube/League of Legends

Senna coraz bliżej dołączenia do grona bohaterów LoL-a?

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy kolejną postać na liście czempionów League of Legends. W ostatnim czasie pojawiały się kolejne nieoficjalne informacje, które jasno wskazywały Sennę jako następną bohaterkę wydaną przez Riot Games do swojej sztandarowej produkcji. Dzisiejsze wideo opublikowane przez twórców LoL-a też jest kolejną przesłanką ku temu, by wierzyć w pojawienie się Senny, […]

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy kolejną postać na liście czempionów League of Legends. W ostatnim czasie pojawiały się kolejne nieoficjalne informacje, które jasno wskazywały Sennę jako następną bohaterkę wydaną przez Riot Games do swojej sztandarowej produkcji. Dzisiejsze wideo opublikowane przez twórców LoL-a też jest kolejną przesłanką ku temu, by wierzyć w pojawienie się Senny, a co najważniejsze patrząc na źródło nie ma wątpliwości co do jego rzetelności.

Wspomniane wideo nie trwa nawet minuty, a mimo to wyraźnie pokazuje, że chodzi o Thresha, Luciana oraz przede wszystkim właśnie żonę Kleryka Broni. To samo w sobie nie mówi co prawda wiele, ale w połączeniu z poprzednimi informacjami daje nam jeszcze jaśniejszy obraz dotyczący kolejnego bohatera. Wystarczy wspomnieć o pojawiającym się imieniu Senny w jednym z zadań w grze czy też aktualizację fabuły Luciana.

Wszystkie karty zostaną odkryte w najbliższą środę. Wtedy pojawi się nowy Champion Roadmap, czyli wpis na blogu Nexus prezentujący plany dotyczące nowych bohaterów League of Legends oraz prace nad aktualizacjami już istniejących. Datę tę ujawnił Ryan „Reav3” Mireles w komentarzu pod jednym z postów na Reddicie.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany film:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cloud9 Nisqy

Wiele problemów, ale ostatecznie wygrana. Cloud9 lepsze od HKA

Cloud9 przed turniejem było przez ekspertów stawiane jako trzecia drużyna grupy A. To może sugerować, że starcie C9 z Hong Kong Attitude było pojedynk...