fot. StarLadder/Igor Bezborodov

INTZ i The Quest z awansem na DreamHack Open Atlanta 2019

Północnoamerykańskie eliminacje do DreamHack Open Atlanta 2019 dobiegły końca i trudno nie odnieść wrażenia, że ich rozstrzygnięcie jest dość zaskakujące. Wystarczy wspomnieć, że żadna z drużyn, które zostały zaproszone, nie wywalczyła awansu. Co więcej, wszystkie one odpadły już po pierwszym meczu.

Jedną z większych niespodzianek na pewno była porażka Complexity Gaming, które po dwóch wyrównanych mapach uznało wyższość The Quest, czyli ekipy znanej z tego, że wyrzuciła Cloud9 za burtę kwalifikacji do amerykańskiego Minora. Niemniej na zwycięstwie z coL Amerykanie nie poprzestali i w decydującym spotkaniu ograli, też wynikiem 2:0, Riot Squad Esports. W innej części drabinki natomiast swój triumfalny marsz kontynuwało INTZ eSports z Brazylii – Latynosi na inaugurację zmagań okazali się lepsi od eUnited, a następnie z drobnymi tylko problemami poradzili sobie z Ben’s Anime Team Joshuy „steela” Nissana.

DreamHack Open Atlanta 2019 odbędzie się między 15 a 17 listopada i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. W sumie udział w zawodach weźmie osiem ekip – poza INTZ eSports i The Quest będzie to też sześć formacji, które otrzymają od organizatorów bezpośrednie zaproszenia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
g2

Rusza trzeci dzień grupowych zmagań Worlds 2019. Czy G2 zgarnie kolejny punkt?

Pierwsza seria starć w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata w League of Legends powoli zmierza ku końcowi. Dzisiejszego wieczoru trzecie spotkania w...

>