STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

hades i spółka nawiązują współpracę z AVEZ na czas PGA

Po krótkiej przerwie AVEZ Esport powraca na scenę Counter-Strike’a. Polska organizacja na początku października zakończyła co prawda współpracę ze swoim dotychczasowym składem, ale dziś ogłosiła angaż nowych graczy, z których większość dotychczas występowała pod banderą One More Time.

Najgłośniej o OMT zrobiło się w momencie, gdy ekipa ta niespodziewanie awansowała do GG.BET Beijing Invitational, gdzie miała okazję mierzyć się G2 Esports czy też Heroic. Mimo to aż do teraz nie potrafiła ona znaleźć dla siebie organizacji, w czym zapewne nie pomógł jej fakt, że nie dostała się do ESL Mistrzostw Polski. Teraz jednak pomocną dłoń do drużyny Olka „hadesa” Miskiewicza wyciągnęło AVEZ, które niespodziewanie dokooptowało do składu Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, który był członkiem pożegnanego na początku miesiąca drużyny. Niemniej warto zaznaczyć, że współpraca między zawodnikami a formacją na razie nawiązana została tylko na czas turnieju rozgrzewkowego PLE podczas Poznań Game Arena.

– Powracamy do walki o trofea w rozgrywkach CS:GO dając szansę nowym, młodym zawodnikom – przyznał w oświadczeniu Adam „destru” Gil, dyrektor ds. rozwoju w AVEZ. – Podczas turnieju PGA Warmup od Polskiej Ligi Esportowej wystąpimy w nieco eksperymentalnym składzie, ale jesteśmy dobrej myśli i chcemy dać szansę mieszance młodych i doświadczonych graczy. Bez presji i z pokorą podchodzimy do budowania na nowo sekcji CS:GO. Powodzenia! – dodał.

Skład AVEZ Esports podczas PGA Warmup będzie prezentować się następująco:

  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Olek „hades” Miskiewicz
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Kacper „Kylar” Walunkiewicz
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos

Jankos o Cloud9: Prezentują styl gry, którym są w stanie nas pokonać

Tegoroczne Mistrzostwa Świata League of Legends ruszyły na dobre. Szesnaście najlepszych zespołów rozpoczęło już rywalizację w fazie grupowej turnieju...