fot. Riot Games

Invictus Gaming pokonane! DAMWON utarło nosa obrońcom tytułu

Invictus Gaming jednak nie jest bezbłędne. Reprezentanci League of Legends Champions Korea z DAMWON Gaming udowodnili, że obrońcy tytułu nie stanowią dla nich problemu, pokonując ich w naprawdę dobrym stylu. Dzięki wygranej DAMWON zrównało się z iG pod względem punktów, wskakując tym samym na pierwsze miejsce w grupie D.

Invictus Gaming 0:1 DAMWON Gaming
TheShy
Akali
Nuguri
Jayce
Leyan
Gragas
Canyon
Taliyah
Rookie
Lucian
ShowMaker
Kayle
JackeyLove
Ezreal
Nuclear
Kai’Sa
Baolan
Nautilus
BeryL
Poppy

Pierwsza krew została przelana na dolnej alejce, kiedy Kim „Canyon” Geon-bu wparował na dolną alejkę, pomagając swoim kolegom wyeliminować dwójkę przeciwników. Po paru minutach dżungler DAMWON postanowił raz jeszcze zaatakować niczego niespodziewający się duet Invictus Gaming, który nie zdążył w porę się wycofać i w efekcie musiał oglądać szary ekran. Co ciekawe nie musieliśmy długo czekać na pierwsze indywidualne akcje, bo Sin „Nuclear” Jeong-hyeon parę minut później wykorzystał swoją przewagę i wyeliminował przeciwnego marksmana, udowadniając tym samym wszystkim niedowiarkom, że nie jest od niego gorszy.

DAMWON nie było jednak dominującą stroną w pierwszej pełnoprawnej walce drużynowej, gdyż wtedy pokaz swoich umiejętności dał Kang „TheShy” Seung-lok, który w kapitalny sposób ograł przeciwników swoją Akali, dzięki czemu jego zespół odrobił wszelkie straty w zdobytym złocie. Canyon nie zamierzał bezradnie przyglądać się poczynaniom Invictus Gaming i dzięki znakomitej Ścianie Tkaczki odgrodził rywali od Barona, którego następnie błyskawicznie zgładził razem ze swoimi kompanami. iG co prawda pokazało jeszcze ducha walki, gdy po fantastycznej inicjacji Lu „Leyana” Jue udało mu się zniszczyć środkowy inhibitor, ale to DAMWON wygrało kolejną batalię i zgarnęło drugiego Nashora. Kilka chwil później gracze z LCK ograli przeciwników w walce o Starszego Smoka, z którego wzmocnieniem bez problemu rozbili inhibitor, a następnie resztę struktur.

W kolejnym starciu w ramach zmagań grupy D zobaczymy Team Liquid oraz ahq e-Sports Club. Szczegółowy harmonogram, a także wszelkie niezbędne informacje o Worlds 2019 znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Summoner's Rift czekają zmiany. "Chcielibyśmy stworzyć więcej możliwości do podejmowania walki"

„To już prawie 10. rocznica Ligi Legend i rozmyślaliśmy naprawdę dużo na temat ostatniej dekady” – takimi słowami rozpoczyna się jeden z najnowszych n...

>