fot. Wisła All iN!

Debiut adwokacika w nowych barwach, kolejny sprawdzian AGO. Rusza WarmUP Jesień 2019 od PLE

Poznań Game  Arena to targi, których esport od jakiegoś czasu jest nieodłączną częścią. W tym roku odwiedzający to wydarzenie będą mogli się emocjonować między innymi turniejem Counter-Strike: Global Offensive organizowanym przez Polską Ligę Esportową. W tym o nagrody z puli wynoszącej 25 000 złotych zagrają między innymi x-kom AGO i Wisła All in Games Kraków.

Przez trzy najbliższe dni na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będziemy świadkami rywalizacji kilku czołowych polskich drużyn CS:GO. Dziś na serwerze będziemy mogli oglądać drużyny z grupy A, a wśród nich: nowych podopiecznych AVEZ Esport, którzy do niedawna występowali jako One More Time, a także Together Esports w składzie z Karolem „repo” Cybulskim, jak również x-kom AGO. Dla Jastrzębi będzie to drugi lanowy sprawdzian po niedawnej gruntownej przebudowie składu dywizji Counter-Strike’a. W sobotę przyjdzie czas na rywalizację zespołów ze zbioru B. W tym obok Wisły All in Games Kraków, czyli drużyny Grzegorza „SZPERO” Dziamałka znanej do niedawna jako adwokacik, znajdą się również CLEANTmix oraz Klan Gadanych Głupot.

Całe zawody podzielone będą na dwa etapy – grupowy i pucharowy. W tym pierwszym zastosowany będzie system kołowy (każdy z każdym), a mecze odbywać się będą w trybie BO1. Do play-offów awansują po dwie najlepsze ekipy z danego zbioru. Zarówno w półfinałach, jak i finale WarmUP Jesień 2019 obowiązywał będzie tryb BO3.

Harmonogram turnieju WarmUP Jesień 2019 od Polskiej Ligi Esportowej przedstawia się następująco:

18 października

Grupa A

13:00 AVEZ Esport vs Together Esports BO1
14:45 AVEZ Esport vs x-kom AGO BO1
16:45 Together Esports vs x-kom AGO BO1
19 października

Grupa B

10:00 Wisła All in! Games vs Klan Gadanych Głupot BO1
11:45 Wisła All in! Games vs CLEANTmix BO1
13:30 Klan Gadanych Głupot vs CLEANTmix BO1

Faza pucharowa – półfinał #1

14:30 1. miejsce grupy A vs 2. miejsce grupy B BO3
20 października

Faza pucharowa – półfinał #2

09:00 1. miejsce grupy B vs 2. miejsce grupy A BO3

Faza pucharowa – finał

13:30 TBD vs TBD BO1

Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza DH Open w Rotterdamie. W stawce m.in. CR4ZY, AVANGAR i Beşiktaş

Dziś w Rotterdamie rozpoczyna się kolejny turniej Counter-Strike: Global Offensive z serii DreamHack Open. W Holandii o nagrody z puli wynoszącej 100...