STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Kto sięgnie po trofeum w Rotterdamie?

Po dwóch dniach rywalizacji w fazie grupowej przyszła w końcu pora na play-offy. Tak jest, DreamHack Open Rotterdam 2019 wkracza w decydujący etap i już dziś poznamy jego zwycięzcę. A kto właściwie ma szanse, by sięgnąć po trofeum?

W grupie A najlepiej poradzili sobie zawodnicy AVANGAR, którzy najpierw ograli Beşiktaş Esports, a w decydującym starciu rozprawili się z Heroic. I to właśnie Duńczycy jako drudzy uzyskali awans z tego zbioru, jednak po drodze musieli się jeszcze rozprawić ze wschodnioeuropejskim Hard Legion. Niepokonaniu w grupie B byli natomiast podopieczni forZe, którzy pokonali zarówno Asterion, jak i HAVU Gaming. Promocję z drugiej lokaty zapewnili sobie natomiast podopieczni CR4ZY, którzy już po pierwszym meczu spadli do drabinki przegranych, wszak pokonało ich HAVU. Później jednak międzynarodowa ekipa zrewanżowała się na Finach, eliminując ich z DreamHack Open Rotterdam.

Dziś przed nami tylko trzy pojedynki. Najpierw dojdzie do dwóch półfinałów, a potem do finału. W przypadku pierwszego zaplanowanego na dziś pojedynku dość trudno wskazać faworyta, jednak inaczej wygląda to w przypadku drugiego półfinału. Ewentualna porażka AVANGAR z CR4ZY będzie traktowana jako spore zaskoczenie.

Transmisja dostępna będzie na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Harmonogram dzisiejszych meczów przedstawia się następująco:

20 października

Półfinał

10:00 forZe vs Heroic
BO3
13:00 AVANGAR vs CR4ZY
BO3

Finał

17:00 TBD vs TBD
BO3
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Doublelift, Team Liquid, Worlds 2019

Ostatnia nadzieja Ameryki. Czy Liquid wywalczy awans do ćwierćfinału Worlds?

Wczoraj oglądaliśmy łzy dwóch światowej klasy marksmanów. Emocji nie byli w stanie powstrzymać ani Martin "Rekkles" Larsson, który wywalczył sobie awa...