STS
Jankos, G2, Worlds 2019
fot. Riot Games

Znamy pary ćwierćfinałowe Worlds 2019. Szczęśliwe losowanie G2 Esports?

Wraz z zakończeniem ostatniego dzisiejszego meczu poznaliśmy komplet ćwierćfinalistów Worlds 2019. Wkrótce po tym odbyło się losowanie par, w jakich czołowa ósemka powalczy podtrzymanie swoich szans na mistrzostwo świata. I już teraz możemy wskazać naprawdę śmiertelne pojedynki. Zanim jednak do nich przejdziemy, warto przypomnieć o najważniejszych zasadach losowania par ćwierćfinałowych. Zgodnie z nimi drużyny z […]

Wraz z zakończeniem ostatniego dzisiejszego meczu poznaliśmy komplet ćwierćfinalistów Worlds 2019. Wkrótce po tym odbyło się losowanie par, w jakich czołowa ósemka powalczy podtrzymanie swoich szans na mistrzostwo świata. I już teraz możemy wskazać naprawdę śmiertelne pojedynki.

Zanim jednak do nich przejdziemy, warto przypomnieć o najważniejszych zasadach losowania par ćwierćfinałowych. Zgodnie z nimi drużyny z tej samej grupy mogą zmierzyć się najwcześniej w finale. To oznacza, że w obu połowach drabinki pucharowej możemy znaleźć po jednym uczestników z każdej z grup. Ponadto liderzy poszczególnych zestawień podejmą w ćwierćfinałach ekipy z drugich lokat.

Pełna drabinka fazy pucharowej Worlds 2019:

Ćwierćfinały Półfinały Finał
DAMWON Gaming 0
G2 Esports 0
TBD 0
TBD 0
SK Telecom T1 0
Splyce 0
TBD 0
TBD 0
Griffin 0
Invictus Gaming 0
TBD 0
TBD 0
FunPlus Phoenix 0
Fnatic 0

Ćwierćfinały Worlds 2019 zostaną rozegrane w dniach 26-27 października. Ich zwycięzcy awansują do półfinałów, które odbędą się tydzień później. Uczestnicy obu tych faz wystąpią w Madrycie, a dokładnie w mogącym pomieścić piętnastu tysięcy widzów Palacio Vistalegre. Pełny harmonogram Worlds 2019 oraz więcej informacji dotyczących tegorocznych mistrzostw świata możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO pokonuje Wisłę All in! Games i zostaje mistrzem WarmUP Jesień 2019 od PLE

WarmUP Jesień 2019 od Polskiej Ligi Esportowej to jeden z turniejów, który miał miejsce podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Dziś byliśmy świ...