STS
fot. x-kom AGO

x-kom AGO pokonuje Wisłę All in! Games i zostaje mistrzem WarmUP Jesień 2019 od PLE

WarmUP Jesień 2019 od Polskiej Ligi Esportowej to jeden z turniejów, który miał miejsce podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Dziś byliśmy świadkami drugiego półfinału, a następnie również wielkiego finału zawodów, w którym wygrało x-kom AGO. W pierwszym pojedynku rywalem ekipy Damiana „Furlana” Kisłowskiego był Klan Gadanych Głupot. Jastrzębie już na starcie prędko wysunęły się […]

WarmUP Jesień 2019 od Polskiej Ligi Esportowej to jeden z turniejów, który miał miejsce podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Dziś byliśmy świadkami drugiego półfinału, a następnie również wielkiego finału zawodów, w którym wygrało x-kom AGO.

W pierwszym pojedynku rywalem ekipy Damiana „Furlana” Kisłowskiego był Klan Gadanych Głupot. Jastrzębie już na starcie prędko wysunęły się na prowadzenie i bez problemów pokonały rywali w pierwszej połowie, tracąc przy tym zaledwie trzy oczka. Po zamianie stron Patryk „ponczek” Wites i jego koledzy próbowali jeszcze odwrócić losy spotkania, lecz koniec końców AGO zatriumfowało 16:8. Na Trainie KGG wygrał pistoletówkę oraz dwie kolejne rundy, lecz gdy tylko podopieczni Mikołaja „miNir0xa” Michałkowa zdobyli finanse na grę z pełnym wyposażeniem, ruszyli znów do ataku i nie dając oponentom żadnych szans, zwyciężyli 16:5.

Po przerwie reprezentanci x-kom AGO podjęli w finale Wisłę All in! Games Kraków. Zespół znany wcześniej jako adwokacik już na wstępie został rozgromiony przez rywali na Nuke’u, gdzie zgarnął zaledwie pięć oczek. Wkrótce jednak drużyna Grzegorza „SZPERA” Dziamałka pokazała swoje możliwości, bardzo dobrze radząc sobie na Mirage’u. Gracze Białej Gwiazdy po początkowych problemach szybko odrobili straty, a później wysunęli się nawet na prowadzenie 9:6. Po stronie terrorystów bardziej utytułowana formacja zdobyła aż osiem oczek z rządu, znacznie komplikując sytuację przeciwników. Ci mimo wielu prób w następnych minutach odzyskali zaledwie cztery punkty, przez co Jastrzębie zatriumfowały 16:13.

20 października

WarmUP Jesień 2019 od PLE – półfinał

10:00 Klan Gadanych Głupot 0:2 x-kom AGO Nuke 8:16
Train 5:16

WarmUP Jesień 2019 od PLE – finał

14:30 Wisła All in! Games 0:2 x-kom AGO Nuke 5:16
Mirage 13:16

Gracze x-kom AGO podczas całego WarmUP Jesień 2019 od PLE przegrali zaledwie jeden mecz, w którym zagrali z AVEZ Esport. Dzięki dobrej dyspozycji Dominik „GruBy” Świderski i spółka zajęli w zawodach pierwsze miejsce, a na ich konto wpadło piętnaście tysięcy złotych. Reprezentanci Wisły All in! Games zarobili natomiast tylko pięć tysięcy.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rookie, Invictus Gaming, Worlds 2019

Rewanż za MSI dopełniony. Invictus zwycięża Liquid i melduje się w play-offach Worlds

Podczas fazy grupowej Worlds 2019 Invictus Gaming miało już okazję odpłacić się Teamowi Liquid za porażkę w półfinale Mid-Season Invitatonal 2019. Dzi...