fot. fb.com/www.virtus.pro

ESEA MDL razy dwa. Zagrają Actina PACT oraz Virtus.pro

Wczoraj Actina PACT niespodziewanie wyszedł górą z dwumeczu z Virtus.pro w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019, ale Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka nie mogą osiąść na laurach i już dziś rozegrają kolejne spotkanie w ESEA Mountain Dew League Season 32. Na serwerze pojawią się zresztą także i Virtusi, którzy postarają się opuścić dolne rejony ligowej tabeli.

Pojedynki z udziałem polskich ekip zaplanowano na 18:00 – ten sam termin nie jest jednak jedynym punktem wspólnym. Zarówno PACT, jak i VP podejmą bowiem rywali, którzy w ubiegły weekend pokazali się nam na DreamHack Open Rotterdam 2019. Na podstawie rozstrzygnięć holenderskiego turnieju śmiało możemy powiedzieć, iż dziś znacznie trudniejsza przeprawa czekać będzie Niedźwiedzie. Michał „snatchie” Rudzki wraz z kompanami podejmą bowiem triumfatorów DH Open z CR4ZY. Na drodze graczy organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego stanie natomiast rosyjskie forZe, które Rotterdam opuszczało z 3-4. lokatą na swoim koncie.

Harmonogram dzisiejszych pojedynków Polaków na międzynarodowej arenie wygląda następująco:

23 października
18:00 Actina PACT vs forZe Nuke transmisja
18:00 Virtus.pro vs CR4ZY Train transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aristocracy kontra AGO w ESL MP!

Dziś wieczorem zakończy się drugi tydzień rywalizacji w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019. Pierwszy mecz w tej edycji zmagań rozegrają podopieczni...