STS
Senna
fot. Riot Games

Riot prezentuje pierwszy gameplay z udziałem Senny

Podczas obchodów dziesiątej rocznicy League of Legends twórcy gry oficjalnie zaprezentowali Sennę jako kolejną bohaterkę w uniwersum ich sztandarowej produkcji. Na wachlarz umiejętności musieliśmy jednak jeszcze trochę poczekać, aż do dzisiaj. Riot Games przedstawiło krótki gameplay Senny, który daje nam już pewien obraz jej wachlarza umiejętności. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, główną rolą Odkupicielki będzie marksman, […]

Podczas obchodów dziesiątej rocznicy League of Legends twórcy gry oficjalnie zaprezentowali Sennę jako kolejną bohaterkę w uniwersum ich sztandarowej produkcji. Na wachlarz umiejętności musieliśmy jednak jeszcze trochę poczekać, aż do dzisiaj. Riot Games przedstawiło krótki gameplay Senny, który daje nam już pewien obraz jej wachlarza umiejętności.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, główną rolą Odkupicielki będzie marksman, jednak w pewnym stopniu będzie ona również wspierającą. Trzecia z jej zdolności będzie zwiększać prędkość ruchu sojuszników, natomiast druga unieruchamiać wrogów. Bardziej ofensywnymi umiejętnościami będzie ta przypisana pierwszemu klawiszowi oraz ultimate. Jej Q wygląda podobnie do Przebijającego Światła (Q) Luciana, jednak z większym zasięgiem. Na podobnej zasadzie będzie działało również jej ulti, lecz naturalnie z jeszcze większą siłą. Biorąc pod uwagę trailer Senny niewykluczone, że ostatnia z jej zdolności będzie można użyć również w celu obrony sojusznika, jednak z opublikowanego dzisiaj teasera to nie wynika.

Kiedy zobaczymy pełną prezentację umiejętności Senny – tego na razie nie wiadomo. Pewnym jest jednak, że na serwerach PBE pojawi się ona jeszcze w październiku, zaś wszyscy gracze LoL-a będą mogli nią zagrać dopiero w listopadzie. Najprawdopodobniej na serwerach live pojawi się ona wraz z wprowadzeniem patcha 9.22, który planowany jest na 6 listopada.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, G2 Esports, Worlds 2019

Jankos: G2 jest zupełnie inną drużyną w BO5 niż w BO1

Dzisiaj G2 Esports wprawiło w euforię nie tylko publiczność zgromadzoną w Palacio Vistalegre, ale też wszystkich entuzjastów europejskich rozgrywek Le...