fot. DreamHack/Adela Sznajder

Kolejne zmiany w GamerLegion, freddieb lekarstwem na problemy zespołu?

24 dni – zaledwie tyle trwała przygoda Niclasa „PlesseNa” Plessena z Teamem GamerLegion. Szwed okazał się niewystarczającym wzmocnieniem dla poszukującego optymalnego składu zespołu, w związku z czym jego krótka przygoda dobiegła dziś końca. Dziurę po 21-latku ma wypełnić jego rodak, Fredrik „freddieb” Buö.

Ostatnie tygodnie dla GL przebiegały pod znakiem walki w internetowych rozgrywkach z naciskiem na ESEA Mountain Dew League. To właśnie na zapleczu ESL Pro League szwedzka piątka za kadencji PlesseNa rozegrała 11 gier, z których… wygrała tylko 3. To bez wątpienia podjudziło włodarzy organizacji, bowiem ci postanowili nie tracić już więcej czasu i dziś oficjalnie podziękowali za współpracę swojemu najnowszemu nabytkowi. Teraz ciężar pociągnięcia drużyny do góry spadnie na barki freddiegob, który powraca do profesjonalnej gry po ponad dwumiesięcznej przerwie. Jeszcze przed nią 25-letni gracz spędził nieco czasu pod skrzydłami Teamu Ancient, a wcześniej reprezentował także barwy Red Reserve czy GODSENT.

– Ostatnie tygodnie nie były obiecujące ani pełne sukcesów. Potrafiliśmy pokonać kilka czołowych drużyn, ale jednocześnie przegrywaliśmy z zespołami, z którymi przegrywać nie powinniśmy. Dlatego też doszliśmy do konkluzji, by spróbować jeszcze raz dokonać zmiany w składzie i wreszcie znaleźć brakujący element drużyny. Mówiąc to, chcemy powitać freddiegob jako następce PlesseNa. Dziękujemy PlesseNowi za minione tygodnie i życzymy mu jak najlepiej w przyszłości – skomentował ten ruch trener formacji, Daniel „djL” Narancic.

W tej sytuacji skład Teamu GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman
  • Alfred „RuStY” Karlsson
  • Fredrik „freddieb” Buö
  • Daniel „djL” Narancic – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzowie świata kontra mistrzowie Chin. Stawka – miejsce w finale Worlds

Już jutro rozpocznie się pierwszy półfinał Worlds 2019. O miejsce w wielkim finale powalczą FunPlus Phoenix i Invictus Gaming, czyli dwaj reprezentanc...