fot. DreamHack/Adela Sznajder

Ekipa TUDSONA z awansem do zamkniętych eliminacji do Qi Banja Luka

Międzynarodowy skład CS:GO m1x jest pierwszym, który może być pewny udziału w zamkniętych eliminacjach do Qi Banja Luka 2019. Filip „TUDSON” Tudev i jego koledzy minionej nocy okazali się najlepsi podczas rozgrywanego w czwartek otwartego turnieju kwalifikacyjnego.

Drużyna Tudeva była jedną z 79, które stanęły na linii startowej. Ponadto gotowość do walki wyraziły również m.in. Actina PACT, Wisła All in! Games Kraków czy też CLEANTmix, ale żadnej z rodzimych formacji finalnie nie udało się dotrzeć dalej niż do 1/8 finału. Wobec tego pozostawało nam kibicować właśnie TUDSONOWI, którego zespół kilkukrotnie uciekał spod topora – problemy międzynarodowej ekipie sprawiły m.in. Lyngby Vikings, Team Queso i RADNICKI. Wszyscy ci rywale walczyli z Polakiem i spółką praktycznie do ostatnich minut, ale koniec końców musieli uznać ich wyższość. Nie inaczej było w przypadku Bułgarów ze SKADE, którzy polegli z m1xem w finale eliminacji wynikiem 14:16.

Zamknięte kwalifikacje do Qi Banja Luka 2019 odbędą się między 11 a 20 listopada. W sumie udział w nich weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o jedno miejsce na zaplanowanym na połowę grudnia turnieju głównym.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Matematyka królową nauk. I to właśnie na nią muszą liczyć PACT i Virtus.pro

Weekend zbliża się wielkimi krokami, niemniej dzieli nas od niego jeszcze kilka godzin. Oczekiwanie na sobotnio-niedzielną labę możemy sobie jednak up...

>