fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Czy Jankos zostanie mistrzem świata? Sprawdzamy ofertę STS na finał Worlds 2019

Już za dwa dni w Paryżu dojdzie do historycznego wydarzenia. Po raz pierwszy od 2009 roku w wielkim finale jednej z najważniejszych i największych imprez esportowych wystąpi zawodnik znad Wisły. Mowa tutaj oczywiście o „Królu Pierwszej Krwi”, czyli Marcinie „Jankosie” Jankowskim, który wspólnie ze swoim zespołem – G2 Esports – podejmie FunPlus Phoenix w walce o triumf w finale Mistrzostw Świata w League of Legends 2019. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić bogatą ofertę STS-u na niedzielny mecz.

W aktualnej ofercie od razu rzuca się w oczy, że to G2 Esports jest nieznacznym faworytem w tym starciu. Aktualnie kurs na zwycięstwo zespołu Polaka wynosi 1,88, natomiast na jego chińskiego rywala – 1,92. Jeżeli chodzi o przewidywany wynik, to w tym przypadku takowy jest ciężko ustalić, bo identyczny kurs oferowany jest w czterech różnych scenariuszach, w których dwa są optymistyczne dla G2, a kolejne dwa dla zawodników FPX – w każdym z tych przypadków kurs wynosi 4,75. Wyższy kurs prezentuje się tylko w wyniku 3:0 dla G2 oraz 3:0 dla FPX, gdzie wynosi 5,15.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po kliknięciu na poniższy baner:


Jeżeli chodzi o ofertę na handicap zabójstw, to tutaj STS wskazuje na zawodników z Państwa Środka, na których kurs w każdej z trzech gier wyniósł 1,60, a dla G2 2,16.  Również w kwestii sumy eliminacji z każdej gry to FPX jest typowane, jako ten zespół, który zgromadzi ich więcej i oferowany kurs wynosi 1,88, a w przypadku Samurajów 1,80. To jednak nie wszystko, bo w ofercie STS-u znajdziemy także możliwość obstawienia m.in. Pierwszej Krwi, liczby eliminacji poszczególnych graczy, a także tego, kto zdobędzie pierwszego smoka, Barona oraz wieżę.

Wielki finał Worlds 2019 odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00 w AccorHotels Arena w Paryżu. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent: Staraliśmy się załapać na zbyt wiele eventów, czego skutkiem jest lekki burnout

We wrześniu cała polska społeczność CS:GO emocjonowała się wyczynami Illuminar Gaming na Games Clash Masters. Rodzima piątka w fantastycznym stylu się...

>