fot. ESL/Bart Oerbekke

100 Thieves vs Europa, czyli przed nami play-offy pekińskiego IEM-a

Faza grupowa Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 dopiero co dobiegła końca, ale nie ma czasu na odpoczynek. Przed nami wszak play-offy, które zainaugurują dwa zaplanowane na sobotę pojedynki półfinałowe, podczas których 100 Thieves walczyć będzie o przełamanie europejskiej dominacji w stolicy Chin.

Team Vitality vs 100 Thieves
07:00 (BO3)

Złodzieje to jedyny skład, który znalazł się w półfinale i jednocześnie nie pochodzi z Europy, dlatego też to właśnie Aaron „AZR” Ward i spółka będą musieli bronić honoru reszty świata. Przeszkodzić im w tym spróbuje Team Vitality, czyli zwycięzca grupy B, który dotychczas pokazał się z naprawdę dobrej strony. Co oczywiste, swoją grą ponownie czarował Mathieu „ZywOo” Herbau, którego dobra forma będzie wymagana, jeżeli gracze znad Sekwany chcą awansować do finałowego pojedynku. Dla Vitality będzie to też okazja do rewanżu – wszak podczas niedawnego StarSeries i-League Season 8 zespół ten został wyeliminowany właśnie przez zawodników 100T, którzy wtedy związani byli jeszcze z Renegades.

Astralis vs FaZe Clan
10:50 (BO3)

W obliczu braku w stawce Teamu Liquid i eliminacji Evil Geniuses Astralis urosło nam do miana głównego kandydata do mistrzowskiego tytułu. Duńczycy zrobili zresztą bardzo dużo, by taki status sobie zapewnić i w fazie grupowej nie tylko wygrali oba mecze, ale nie stracili przy tym nawet jednej mapy. Zanosi się więc, że przed FaZe Clanem naprawdę trudny orzech do zgryzienia, jednak międzynarodowy skład ostatnimi czasy także daje swoim kibicom sporo powodów do optymizmu. Przede wszystkim w ubiegłym tygodniu mógł on świętować triumf przy okazji BLAST Pro Series Copenhagen 2019. Co ciekawe, podczas duńskiej imprezy FaZe miało już okazję mierzyć się ze swoim dzisiejszym rywalem i wtedy rozgromiło go aż 16:2.

Oba mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Saves i spółka zaczynają walkę o triumf na finałach Rainbow Six Pro League Season 10

Dziesiąty sezon Rainbow Six Pro League zaczął się jeszcze w czerwcu, teraz jednak nastąpi jego zwieńczenie. Tym będą lanowe finały, które przez kolejn...