fot. Riot Games/Paul de Leon

Immortals prezentuje trenerów na nadchodzący sezon LCS

Powracający do LCS po dwuletniej przerwie Immortals zaprezentowali dzisiaj pierwszych dwóch członków sztabu szkoleniowego na nadchodzący sezon północnoamerykańskich rozgrywek. Są nimi Thomas „Zaboutine” Si-Hassen oraz Kublai „Kubz” Barlas, wcześniej reprezentujący OpTic Gaming.

Fakt, że obaj pochodzą właśnie z OG, nie powinien nikogo dziwić, wszak Nieśmiertelni przejęli miejsce w LCS należące wcześniej właśnie do tego zespołu. Stało się to razem z wykupieniem przez Immortals Gaming Club spółki matki OpTic, czyli Infinite Esports & Entertainment. Pod banderą Immortals zarówno Zaboutine, jak i Kubz, będą pełnić te same funkcje – odpowiednio trenera pierwszej formacji oraz szkoleniowca składu akademii.

Niewykluczone, że nie będą to jedyne twarze znane z OpTic, które w przyszłym sezonie będą reprezentowali barwy Immortals. Wciąż ważny kontrakt z organizacją mają bowiem między innymi dwaj koreańscy prowadzący – Lee „Crown” Min-ho oraz Noh „Arrow” Dong-hyeon, a także rezerwowy dżungler, czyli Joshua „Dardoch” Hartnett. Inaczej sprawa ma się z trzema graczami pierwszego składu – Nishipem „Dhoklą” Doshim, Williamem „Meteosem” Hartmanem oraz Terrym „Bigiem” Chuongiem. Umowy tej trójki wygasną już w najbliższy wtorek.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

London Spitfire kontynuuje przebudowę składu

Nieudany występ w drugiej edycji Overwatch League musiał wyraźnie zdenerwować włodarzy London Spitfire. Ci bowiem przeprowadzili w swojej drużynie pra...