fot. BLAST Pro Series/Adela Sznajder

Poznaliśmy harmonogram światowych finałów BLAST Pro Series 2019

W tym roku cykl BLAST Pro Series zwieńczony zostanie światowymi finałami, które odbędą się w połowie grudnia w Bahrajnie. Niemniej już dziś poznaliśmy dokładny harmonogram imprezy, w której udział wezmą w sumie cztery formacje wyłonione na przestrzeni minionych 11 miesięcy.

Mowa tutaj o takich ekipach, jak Astralis, FaZe Clan, Team Liquid oraz Ninjas in Pyjamas, które jako jedyne z tej czwórki nie wygrało w tym roku żadnego turnieju z serii. Podczas samych zawodów organizatorzy zdecydowali się zastosować drabinkę podwójnej eliminacji, na którą składać się będą tylko spotkania BO3. Każdego z trzech dni eventu miejsce mieć będą dwa mecze – ponadto dnia trzeciego zaplanowano także standardowy już pojedynek BLAST Stand-off, który stoczony zostanie na specjalnie przygotowanej do tego celu Aim Mapie.

Dokładny harmonogram prezentuje się następująco:

12 grudnia
13:00 FaZe Clan vs Ninjas in Pyjamas BO3
17:00 Team Liquid vs Astralis BO3
13 grudnia
13:00 finał drabinki wygranych BO3
17:00 1. runda drabinki przegranych BO3
14 grudnia
13:00 finał drabinki przegranych BO3
16:45 BLAST Stand-off Aim Map
18:00 wielki finał BO3

BLAST Pro Series Global Final 2019 odbędzie się między 12 a 14 grudnia w mieście Ar-Rifa. Łączna pula nagród zawodów wyniesie pół miliona dolarów, z czego dla triumfatorów wielkiego finału przewidziano 350 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPICENTER nie dla TYLOO! Zespół Attackera przegrywa w finale chińskich eliminacji

Sporą niespodziankę przyniosły nam azjatyckie eliminacje do EPICENTER 2019, które dziś dobiegły końca. Wbrew temu, czego mogliśmy się spodziewać, awan...