fot. ESL/Adam Łakomy

Mecze otwarcia DH Open Atlanta? Virtus.pro faworytem, Illuminar wprost przeciwnie

Zmagania CS:GO organizowane przez DreamHacka w Ameryce Północnej zazwyczaj mogą dobrze kojarzyć się polskim kibicom. To właśnie na nich w 2017 jeden ze swoich ostatnich międzynarodowych sukcesów osiągnęło Virtus.pro, dokładając do gabloty trofeum za triumf na DH Masters Las Vegas. Teraz Niedźwiedzie powracają do USA w towarzystwie Illuminar Gaming, by walczyć o nieco mniej prestiżowe, ale w obecnej sytuacji wyjątkowo pożądane zwycięstwo na DreamHack Open Atlanta 2019. Co na to wydarzenie przygotował sponsor serwisu, STS?

W ofercie polskiego bukmachera znalazły się między innymi wydarzenia związane z meczami otwarcia amerykańskiej imprezy, a co za tym idzie, obstawiać można spotkania z udziałem polskich drużyn. Kursy na wygrane naszych rodzimych piątek są jednak mocno zróżnicowane. W inauguracyjnym boju przeciwko Sprout na faworyta nie wyrasta Illuminar Gaming – wygrana Pawła „innocenta” Mocka i spółki wyceniana jest na 2,53. Nie ma zresztą czemu się dziwić, wszakże iHG całkiem niedawno wyraźnie poległo w meczu z niemieckim składem w ramach jednej z internetowych lig. Inaczej sprawa ma się w przypadku VP. Popularne Niedźwiedzie są w opinii ekspertów mocniejszą formacją od INTZ eSports, stąd udana inauguracja w wykonaniu podopiecznych Jakuba „kubena” Gurczyńskiego okraszona jest kursem 1,67.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po kliknięciu na poniższy baner:


Ciężko już teraz wyrokować, jak przebiegać będą zawody – zwłaszcza że turnieje lanowe zawsze rządzą się swoimi prawami. Niemniej jednak ci bardziej odważni mogą spróbować swoich sił, obstawiając triumfatora całego turnieju. Tu, przynajmniej w teorii, kandydatem numer 1 jest Heroic i to właśnie postawienie na ten zespół może pozwolić wzbogacić się o 275 zł za każdą postawioną stówkę.

A jak na tle zagranicznych formacji prezentują się te znad Wisły? A no nieco gorzej, choć z perspektywy graczy STS-u to właściwie… nawet lepiej. Sięgnięcie po pierwsze miejsce zarówno w przypadku Virtus.pro, jak i Illuminar Gaming to wydarzenie, które w ofercie bukmachera możemy zagrać po kursie 8,00. Najmniejsze szanse na główną nagrodę mają za to reprezentanci The Quest oraz Chaos Esports Club – tu STS daje nam możliwość pomnożenia naszej gotówki przez 25.

DreamHack Open Atlanta wystartuje już w najbliższy piątek o godzinie 18:00. Po wszelkie informacje takie jak składy, grupy oraz harmonogram rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Bez homeostazy nie jesteśmy w stanie wykreować robota do wygrywania"

Przed startem DreamHack Open Atlanta 2019 porozmawialiśmy ze świeżo upieczonym menedżerem sekcji CS:GO w Illuminar Gaming, Maciejem Cypryjańskim, a ta...

>