fot. WESG

Jak zapisać się do otwartych kwalifikacji do WESG?

Kolejna odsłona World Electronic Sports Games rozpocznie się już za parę miesięcy, dlatego też na całym świecie zaczęły się już pierwsze otwarte kwalifikacje. Jeżeli zastanawiacie się, jak dołączyć do zmagań i spróbować swojego szczęścia w turnieju, którego łączna pula nagród wynosi 5,5 miliona dolarów, to spieszymy z pomocą i przedstawiamy krótki poradnik na temat zapisów do otwartych kwalifikacji do WESG.

Zacznijmy od tego, że w tym roku Polska nie będzie miała oddzielnych eliminacji. Rodzimi gracze będą musieli przebić się przez kwalifikacje dedykowane dla regionu Europy Wschodniej, gdzie rywalizować będą m.in. z Albanią, Bułgarią, Grecją, Kosowem, Rumunią czy też Turcją. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w otwartych eliminacjach do WESG?

Krok pierwszy

Najpierw musicie udać się pod ten adres, gdzie będziecie musieli wybrać konkurencję, w której chcecie walczyć.

Krok drugi

Po wybraniu swojej dyscypliny strona przeniesie Was do drugiego kroku, w którym należy wybrać reprezentowany przez siebie kraj.

Krok trzeci

Po wybraniu reprezentowanego przez siebie kraju przechodzimy do trzeciego kroku rejestracji, w którym należy wybrać, w jakiej odsłonie otwartych eliminacji chcemy wziąć udział (oczywiście możemy spróbować swoich sił w obu terminach). Wyboru dokonujemy, klikając na przycisk „SIGN UP”.

Krok czwarty – CS:GO, Dota 2 oraz CS:GO Female

Po wybraniu terminu otwartych kwalifikacji, w których chcemy rywalizować, strona przeniesie nas do witryny Faceit, gdzie dokonujemy ostatniego kroku rejestracji. Na Faceicie wystarczy już tylko kliknąć pomarańczowy przycisk „JOIN TOURNAMENT”, a następnie wprowadzić dane naszej drużyny i potwierdzić udział.

Krok czwarty – StarCraft II

Po wybraniu terminu otwartych kwalifikacji, w których chcemy rywalizować, strona przeniesie nas do witryny Blizzard.com, gdzie musimy zalogować się do Battle.net, aby móc dokonać ostatniego kroku rejestracji. Następnie, po ponownym przeniesieniu na stronę WESG, wystarczy już tylko wpisać wszystkie potrzebne dane, potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i kliknąć przycisk „SUBMIT”.


World Electronic Sports Games to turniej esportowy o zasięgu globalnym, którego organizatorem jest Alibaba Sports. Zmagania pod szyldem WESG odbywają się nieprzerwanie od 2016 roku.

Materiał powstał we współpracy z U Can Company.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

T1 zatrudniło byłego mistrza świata Pokémon

T1 to organizacja, która pochwalić się może sporą liczbą dywizji poświęconych różnego rodzaju grom. Poza rzecz jasna sekcją League of Legends znajdzie...

>