fot. DreamHack/Adela Sznajder

Zmiana w trybie last minute – Thomas zagra z CR4ZY podczas DH Open Atlanta

Na około dobę przed startem DreamHack Open Atlanta 2019 fanów CR4ZY spotkała nieprzyjemna niespodzianka. Okazuje się bowiem, że ich ulubiony zespół na amerykańską imprezę przybędzie w innym, niż można się było spodziewać składzie.

Dziś dowiedzieliśmy się, że ekipie nie pomoże Nestor „LETN1” Tanić. Powód? Według oficjalnego komunikatu „problem, który pojawił się w ostatniej chwili”. Tak czy inaczej, całe zamieszanie sprawiło, że koledzy Serba musieli szukać zmiennika, który byłby skłonny z miejsca rzucić wszystko i wystąpić na zawodach. Ostatecznie międzynarodowemu składowi pomoże Thomas „Thomas” Utting, który po raz drugi z rzędu pełnić będzie na DreamHack Open rolę strażaka – wszak kilka tygodni temu podczas turnieju w Rotterdamie wspierał jako zmiennik holenderską formację Asterion, z którą jednak nie wyszedł z grupy.

W tej sytuacji skład CR4ZY podczas imprezy będzie prezentować się następująco:

  • Rokas „EspiranTo” Milasauskas
  • Otto „ottoNd” Sihvo
  • Luka „emi” Vuković
  • Georgi „SHiPZ” Grigorov
  • Thomas „Thomas” Utting – zmiennik
  • Neil „NeiL_M” Murphy – trener

Podczas DreamHack Open Atlanta 2019 CR4ZY rywalizować będzie w grupie B, do której trafiły również Chaos Esports Club, INTZ eSports oraz Virtus.pro. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były trener Fnatic znalazł zatrudnienie – YoungBuck dołącza do Excel

W ostatni wtorek dowiedzieliśmy się, że Joey "YoungBuck" Steltenpool nie będzie dłużej odpowiadać za wyniki Fnatic. Holender po blisko dwóch latach ro...

>