STS
fot. DreamHack/Alex Maxwell

Wszystko albo nic. Illuminar i Virtus.pro kontynuują walkę o półfinały DH Open

Przed polskimi zespołami CS:GO drugi i niewykluczone, że ostatni dzień zmagań w ramach DreamHack Open Atlanta 2019. Oczywiście wcale tak nie musi być, ale należy pamiętać, że zarówno Virtus.pro, jak i Illuminar Gaming wyczerpały już margines błędu, kolejna porażka nie wchodzi więc w grę.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie czeka na Virtus.pro, które już na starcie swojej przygody z amerykańskim turniejem doznało goryczy porażki, uznając wyższość INTZ eSports. To oznacza, że przed podopiecznymi Jakuba „kubena” Gurczyńskiego aż dwa pojedynki w formacie BO3, z czego pierwszy będzie mieć miejsce o godzinie 19:00. Wtedy to Virtusi staną naprzeciwko reprezentantów gospodarzy z Chaos Esports Club, którzy w piątek mocno napsuli krwi CR4ZY. Jeżeli jednak poradzą sobie oni z tym przeciwnikiem, to w kolejnym i jednocześnie decydującym spotkaniu ponownie podejmą swoich pogromców z INTZ.

Z kolei Illuminar potrzebuje jeszcze tylko jednego triumfu, bo do gry przystąpi dopiero w ostatniej serii starć. Niemniej na ten moment nie wiadomo, z kim konkretnie przyjdzie mierzyć się Pawłowi „innocentowi” Mockowi i spółce. Opcje są dwie – albo Triumph Gaming, które pierwszego dnia zmagań bez większego oporu poległo w meczu z Heroic, albo Sprout, które w Atlancie już mierzyło się z iHG. Wówczas górą byli właśnie Polacy, którzy wygrali 16:11, chociaż niewiele brakowało, by ten wynik był jeszcze bardziej okazały.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

16 listopada

Mecz przegranych grupy A

16:00 Triumph Gaming vs Sprout BO3

Mecz przegranych grupy B

19:00 Chaos Esports Club vs Virtus.pro BO3

Decydujący mecz grupy A

22:00 Illuminar Gaming vs Triumph/Sprout BO3
17 listopada

Decydujący mecz grupy B

01:00 INTZ eSports vs Chaos/Virtus.pro BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale DreamHacka na Twitchu. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Atlanta 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiP został z niczym! G2 i North jadą na finały ESL Pro League

Stało się to, czego kibice Ninjas in Pyjamas mogli się najbardziej obawiać – ich ulubieńcy po dwóch zwycięstwach z rzędu pozwolili sobie na wpadkę, kt...