fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Znamy grupy CS:GO Asia Championships, turnieju z pulą w wysokości pół miliona dolarów

Nieco ponad tydzień temu końca dobiegło Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019, ale mimo to nie możemy się jeszcze pożegnać z Chinami. Już w najbliższą środę rusza bowiem rozgrywane w Szanghaju CS:GO Asia Championships 2019.

Główna nagroda to aż 250 tysięcy dolarów, toteż nic dziwnego, że na wyjazd na Daleki Wschód zdecydowali się finaliści ostatniego Majora z AVANGAR, którzy rywalizować będą w grupie B. Poza wschodnioeuropejską formacją znalazły się tam m.in. także mousesports oraz ENCE, czyli odpowiednio dwunasta i trzynasta ekipa rankingu HLTV. Z kolei do zbioru A przyporządkowano przewodzące niedawno wspomnianemu zestawieniu Evil Geniuses, które o miejsce w fazie pucharowej rywalizować będzie chociażby z G2 Esports oraz MIBR-em. A warto w tym miejscu zauważyć, że do play-offów awansują aż trzy drużyny z każdej z grup – czołowa dwójka od razu do półfinału, pozostała czwórka natomiast do ćwierćfinału.

Pary pierwszej rundy spotkań prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
G2 Esports vs TYLOO ENCE vs ViCi Gaming
Evil Geniuses vs MIBR AVANGAR vs mousesports

CS:GO Asia Championships 2019 odbędzie się między 20 a 24 listopada w Szanghaju. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PowerOfEvil opuszcza Counter Logic Gaming

Z każdym dniem na rynku transferowym League of Legends robi się coraz ciekawiej. Ameryka jest także jednym z regionów, który bierzemy często pod lupę,...

>